Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

REGULAMIN PLEBISCYTU MAŁA MISS i MAŁY MISTER 2010

Utworzony przez Gosia, 2 grudnia 2010 r. o 10:18
Przychylam sie do tego co napisała mama Magdy Tryk, tylko, że nie 1000 głosów trafiło na konto Julki w niedzielę, tylko ponad 1600 głosów w kilka godzin, z tego co pamiętam miała 480 do 27 stycznia, zanim wyłączono oficjalny podgląd do sms-ów. Nikt tutaj nie czuje się rozżalony, tylko jest to fizycznie niemożliwe, że w ciągu kilku godzin napłyneło tyle sms-ów na Julkę, gdzie przez ponad 2 miesiące miała zaledwie 480 głosów. Nie uważa pani pani Agnieszko, że coś tu nie tak? Następne sprawa to to, że wygrała też Julia konkurs publiczności, bo tak zadecydowało zdanie Klauna i osoby odpowiedzialnej za konkurs a nie brawa na 2 kandydatki w finale do tytułu miss publiczności. Większe brawa otrzymała Nikola i to zdecydowanie z dużą przewagą, chyba, że wszyscy. którzy byli na sali mieli zatkane uszy i nie słyszeli, bo jak inaczej wytłumaczyć ten fakt? Może klaunowi spodobało się gwizdanie w trąbki przez babcie - wiadomo kogo? Ten konkurs był bardzo nieobiektywny, przyłączam się do przedmówców, że Madzia i Marysia były zdecydowanie lepszymi kandydatkami do tytułu małej miss i to one prowadziły,Magdabyła nr 1 przez prawie cały konkurs, Marysia w II etapie była nr 2, trzecia z tego co pamiętam była Aleksandra, więc jak to możliwe, że nie wygrały one w takiej kolejności? Jak dla mnie to nagrody do Bałtowa powinny być dla wszystkich 3 kandydatek - za tyle głosów - nie tylko dla Julii, przecież wiemy ile kosztuje bilet na wejścia do Parku Jurajskiego - koszt jest rzędu 150 zł na dziecko na wszystkie prawie atrakcje, to czy nie uważacie, że dla 2 pozostałych finalistek się nie należy taki gest ze strony Dziennika Wschodniego, tylko skromne jak do tej ilości nagrody w granicach 100 zł czy max 150 zł? Pomimo, ze moje Dziecko nie znalazło się w 1 trójce, to uważam jak najbardziej, że Dziennik Wschodni powinien tym dziewczynkom (Madzi i Marysi) ufundowac wyjazd do Bałtowa a dla Nikoli Sobechowicz za super występ - za pięknie zaśpiewaną piosenkę też należy się nagroda - nawet też chociażby w postaci takiego wyjazdu a także przekazania tytułu miss publiczności, tym bardziej, że wszyscy słyszeliśmy, że brawa otrzymała wieksze. Mam nadzieję, że osoba przygotowująca ten konkurs a także Klaun przychyli się do tego co napisałam. Pozdrawiam[/i] [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota napisał:
Skandal!!! Korone włożyla Julia Nowakowska ta sama która wygrała rok temu mam prożbe do redakakcji dogadajcie sie z rodzicami Julki i oddajcie jej korone poraz trzeci a nam rodzicom nie lejcie wody! Prosze także aby prowadzacy klaun bardziej sie przygotowal do ogłaszania wyników bo coś pokręcił z głosami przy 2 i 3 miejscu malamiss.
Witam Chciałabym zapytać o co chodzi z tym pokręceniem przez klauna głosów z 2 i 3 miejscem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, bardzo mi przykto jak czytam te wszystkie Państwa komentarze. Dołożyłam naprawdę wszelkich starań, aby finał plebiscytu był niezapomnianym dniem dla wszystkich dzieci, aby dzieci było zadowolone, bo przecież to właśnie ich uśmiech miał być tego dnia najważniejszy, ale jak widać nie da się wszystkim dogodzić i zawsze znajdą się rodzice, którzy we wszystkim węszą podstęp i przekupstwo. Jeśli miają Państwo jakieś zastrzeżenia odnośnie wyników głosowania, mają Państwo możliwość złożenia pisemnej reklamacji (więcej w regulaminie) na którą odpowiemy i przedstawimy odpowiednie dokumenty potwierdzające wyniki. Mam jednak nadzieję, że mimo niezadowolenia rodziców, dzieci się bardzo dobrze bawiły i żadne nie czuło się tego dnia źle. Pozdrawiam wszystkich rodziców i przede wszystkim dzieciaczki, które były naprawdę fantastyczne Agnieszka Dragan Dziennik Wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście droga Pani koordynator, ze uśmiech dziecka jest najważniejszy, ale jakieś zasady fair- play musza być zachowane!!! Dlaczego ze strony www zniknęły wyniki glosowania SMS? Dlaczego glosowanie publiczności podczas finału nie zostało przeprowadzone uczciwiej?? A dzieci swoje widzą i się uczą.... Brawo DW, ładna nauka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Oczywiście droga Pani koordynator, ze uśmiech dziecka jest najważniejszy, ale jakieś zasady fair- play musza być zachowane!!! Dlaczego ze strony www zniknęły wyniki glosowania SMS? Dlaczego glosowanie publiczności podczas finału nie zostało przeprowadzone uczciwiej?? A dzieci swoje widzą i się uczą.... Brawo DW, ładna nauka...
Szkoda tylko, że ani Pani, ani żaden inny rodzic, który tak dobitnie krytykuje organizację plebiscytu nie miał na tyle cywilnej odwagi, aby podejść do mnie podczas finału i powiedzieć mi to wszystko w twarz. Ale tak, najłatwiej krytykować zasłaniając się anonimowym nikiem na forum... to jest dopiero nauka.... pozdrawiam Agnieszka Dragan Dziennik Wschodni ps. tak jak pisałam w poprzednim poście - jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości odnoście obiektywizmu wyników głosowania SMS, proszę złożyć reklamację na piśmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak to się też stało, że korona i sukienka małej miss były tak kolorostycznie dopasowane, wyglądało jakby był to komplet. Skąd DW wiedział, że akurat taki kolor korony należy przygotować? Ciekawe jak do tego ustosunkuje się Pani Koordynator? Zastanawiające dlaczego nic nie wypowiadają się rodzice Julii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tu sie czulo zrobilo... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko, moim zdanie wszystko przebieglo sprawnie i sprawialo radosc dzieciakom. Mozna tylko nazekac na to, iz bylo goraco. Julka jak i inna dzieci zaprezentowaly sie swiwtnie, slicznie wygladaly i byly przepelnione radoscia . Nie potraie tylko zrozumiec jak mozn przejawiac taka zawisc i zazdrosc. Ludzie ten konkurs to tylko zabawa ! Traktujecie go jak koniec swiata. Jesli wy RODZICIE nie potaficie poradzic sobie, ze swoimi zalami to wspolczuje waszym dzieciom ! pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kliknij w to pole, aby otworzyć szybką odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani chyba sobie zartuje!!!? Aby dwiedziec sie kto ile mial glosow trzeba pisac do was pismo? Do jakiego regulaminu pani sie odwoluje skoro sami zmienialiscie date zakonczenia konkursu i prosze mi wierzyc gdybym zorientowala sie w czasie imprezy ze Julka zdobyla korone poraz 2 sama poprosila bym o mikrofon i spytala czy DW cos sie nie pomylilo?! Zamydliliscie naszym dziciom oczy chinskim badziewiem a dzieci tak sie wspaniale bawili ze 50% wyszlo zaraz po ogloszeniu wynikow! Zazuca nam Pani ze krytykujemy na forum a sami drukujecie w waszej gazecie opinie internutow jak by nie patrzec takze anonimowych!! Mam nadzieje ze duzo ludiz to przeczyta i zastanowi sie czy brac udzial w waszych konkursach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yang parent a stunned, 20 gold coins per month? Not dreaming, you know that the annual expenditure of the whole family of them less than 50 gold coins, now January twenty gold coins? Equivalent to their usual six months of expenses! (The Kaiyuan mainland gold exchange ratio: 1 gold = 10 silver = 100 copper coins of course gold top still has the same purple gold 1 purple gold = 10 gold coins) "satisfaction, satisfaction!" Young Father hastily promised to, he really afraid of each other suddenly go back! Mentone one also laugh, in fact, he is also afraid of Young Father estoppel, colleges can enroll to Yang Yu Lei, a genius alike, has absolute ground College reputation and status, he certainly will not miss. Even if Yang parent he wants 100 gold per month, he dared to promise down! "Well, Air Max 90 White Black Yellow Cream , you first take him back to rest, 15 days to take him to the College officially start learning, Air Max 87 Black White Yellow !" Then said Mentone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...