Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" - Nasze drogi i przepisy nie są przystosowane do samochodów z kierownicą po prawej stronie - dodaje. " .... Czy Polska jest jedynym z 28 państw UE w których "drogi i przepisy nie są przystosowane ? Bo w pozostałych państwach UE takie auta chyba mogą jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory pomysł pazernych gości z unii, nasi nie powinni się uginać pod presją unii i nie zgadzać się na rejestrację takich aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero się będzie działo , znając polskich kierowców ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym się takim samochodem bał jeździć ale jak jak zamiast 10 zapłaci 8tysiecy to zawsze się ktoś chętny znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok, za ofiary wypadków z udziałem "anglików" podczas wyprzedzania powinni powiesić posłów, którzy głosowali "za".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jak ktos nie ma pojęcia I się wypowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płakać mi sie chce za czytam posty niektórych zacofańców.Niektórzy z was pewnie nigdy nie siedzieli w angliku a myślicie że to jest jeżdżąca śmierć na kołach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...