Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech wezmą zapas cebularzy....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hmm nie rozumie po co do breslau na to płynąć? pamiętam, że był taki mINISTER wywodzący się breslau, który dając dotację właśnie breslau udupił Lublin w konkursie na europejską stolicę kultuty. Ten Piert to chyba jakiś ignorant albo fajtłapa.
0
Witam, niezły pomysł na darmowe wakacje pana Pietrsiewicza. Brakuje mi tu informacji kto za to płaci ile będzie nas kosztować.
0
Mam wrażenie, że rzeka Bystrzyca z roku na rok jest coraz to węższa.
0
Mam wrażenie, że rzeka Bystrzyca z roku na rok jest coraz to węższa. A to dlatego, że rośniesz.
0
A potem niech Pietrasek zacumuje we Wrocku na stałe- będzie lepiej dla Lublina
0
Dopłacę do rejsu jeśli ojciec i syn już do L-na nie wrócą
0
Super projekt! płyńcie i wracajcie do Lublina, bo jesteście najlepsi!
0
To teraz będziemy płynąć do Wrocławia, pociągi zlikwidowane ( patrz Bolko).
0
Płyń i nie wracaj. Żeruj na innych miejskich sponsorach. Bańki wódki nad kilem.
0
Wakacje, na koszt podatników - wakacje, na pewno mam rację, dotację dostał znów...
0
Od razu wiedziałem, jak zobaczyłem tytuł w DW, że to Pietraszkiewicz ciągnie kasę z miasta i nie pomyliłem się. Mam nadzieję że we Wrocławiu zapuści korzenie i niech od nich kasę ciągnie na pseudo-kulturę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: