Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech wezmą zapas cebularzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm nie rozumie po co do breslau na to płynąć? pamiętam, że był taki mINISTER wywodzący się breslau, który dając dotację właśnie breslau udupił Lublin w konkursie na europejską stolicę kultuty. Ten Piert to chyba jakiś ignorant albo fajtłapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, niezły pomysł na darmowe wakacje pana Pietrsiewicza. Brakuje mi tu informacji kto za to płaci ile będzie nas kosztować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że rzeka Bystrzyca z roku na rok jest coraz to węższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że rzeka Bystrzyca z roku na rok jest coraz to węższa. A to dlatego, że rośniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem niech Pietrasek zacumuje we Wrocku na stałe- będzie lepiej dla Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopłacę do rejsu jeśli ojciec i syn już do L-na nie wrócą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super projekt! płyńcie i wracajcie do Lublina, bo jesteście najlepsi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz będziemy płynąć do Wrocławia, pociągi zlikwidowane ( patrz Bolko).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płyń i nie wracaj. Żeruj na innych miejskich sponsorach. Bańki wódki nad kilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wakacje, na koszt podatników - wakacje, na pewno mam rację, dotację dostał znów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu wiedziałem, jak zobaczyłem tytuł w DW, że to Pietraszkiewicz ciągnie kasę z miasta i nie pomyliłem się. Mam nadzieję że we Wrocławiu zapuści korzenie i niech od nich kasę ciągnie na pseudo-kulturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...