Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani nie jest winna że ktoś zawinił. A przedsiębiorcy są karani gdy ich kontrahent nie zapłaci VAT, przecież też nie są temu winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Wcisło jest z PO... czyżby wyszła pewnie z założenia, że zakazy jej nie dotyczą? Oczywiście tłumaczy się, że o niczym nie miała pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak wszystko stracone głosy. Głosować trzeba na ludzi, którzy coś zrobili w tym regionie. Ja głosuję na Karpińskiego. To gwarantuje kontynuację rozwoju naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie zagłosuje na Karpińskiego niech się goni na szczaw i mirabelki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuźwa jak ja mam dosyć tych wyborów, które i tak nic dobrego nie wnoszą dla naszego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk też niech się goni koperty pozbierac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nima mundrzejszego od Włodzia Karpińskiego, chłop na wszystkie msze pójdzie 25-go w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko sprawka Palikota a może nawet Macierewicza. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak wszystko stracone głosy. Głosować trzeba na ludzi, którzy coś zrobili w tym regionie. Ja głosuję na Karpińskiego. To gwarantuje kontynuację rozwoju naszego regionu.spier...j z tym karpinskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcie to możecie skoczyć,za duża jest żeby jej zaszkodzić,a swoją drogą wczoraj widziałem ją na kanapkach na stacji benzynowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła babka tylko numeru telefonu nie podała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nima lepszego od w.Karpińskiego                    to napisałem ja W.Karpiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko na słupach, bo w pasie zieleni pasów drogowych również. Tyle, że jakże zwrócić uwagę na billboardy z wojewodą, prezydentem i obecnymi jeszcze parlamentarzystami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ma parcie żeby się WCISNĄĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy Pani Wcisło ma pewne ubytki intelektualne, czy o takie podejrzewa czytelników Dziennika? Jej podobizny wiszą wszędzie, nie tylko w mieście. Osobiście interweniowałam w mojej miejscowości pod Lublinem, gdzie plakaty wyborcze tej Pani zakleiły szczelnie całą ażurową barierkę przy wyjeździe z drogi podporządkowanej na ruchliwą drogę powiatową, całkowicie likwidując widoczność konieczną do bezpiecznego włączenia się do ruchu. W każdym razie utrudniały manewr osobom, które tak jak ja poruszają się nisko zawieszonym zwykłym samochodem osobowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani radna w Piaskach pani również "wisi "na słupach elektrycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rżnie głupa!!? Jak by dostała karę, to z pewnością by wiedziała co wolno, a nie wolno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Norymberdze też tak mówili, nie wiedziałem, nie miałem pojęcia, to inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciskanie kitu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani Wcisło jest "Swiętą " bo na całej trasie z Lublina do Kraśnika i jeszcze dalej na słupach energetycznych przy drodze w pasie drogowym wiszą rozpięte na słupach jej banery jedyna która nie zrozumiała zarządzeń. Czy uzyskała zgodę z PGE Dystrybucja na zawieszenie tam banerów i plakatów oraz czy uiściła stosowną opłatę . Tłumaczenie że firma to zrobiła jest granie głupa bo przecież nie firma ona określa gdzie będą wisieć plakaty i czy ma na to zgodę . Jeżeli Polska jest krajem demokratycznym to pani ta powinna być ukarana obecnie karą co najmniej 100 000zł i czy osoba nie przestrzegająca praw powinna być wybierana do Sejmu, chyba dość przekrętów Platformy Obywatelskiej .Tylko jej podobni w postępowaniu na Nią oddadzą głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...