Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wolę Wcisło niż Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie nieba, takie przewinienie.... Ja bym ja za karę do więzienia wtrącił. Dajcie spokój. Przynajmniej jest ładna i sympatyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że musimy wymienić starych posłów na nowych. Tak samo w PIS jak i PO. Głosujmy na sprawdzonych samorządowców jak Wcislo i Jurkowski w PO czy Soboń i Muszyński w PIS. Bo z PSL czy lewicy nikogo nie widzę. A reszta partii nie wystawiła nikogo wartego zastanowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę Wcisło niż Kruk
Haha KRUK PO KILKU GŁĘBSZYCH ROBI SIĘ TAK ŁADNA JAK WCISLO W REALU :)A WIADOMO ZE ELKA WÓDKI NIE ODMÓWI. :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pan Zdzisław Podkański startujący z listy PiSu zasługuje na głos. Inni tylko gadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera plakatowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej liście od Kruk po Muszyńskiego, nikt się nie wyróżnił skutecznością. Z Podkańskim włącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwieksza afera rządów PO! Czy ABW juz o tym wie? CBA po wyborach wyprowadzi takich polityków w kajdankach. Chyba, że KORWIN zostanie królem to bedzie DZIEŃ SZNURA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale, że mamy nowe informacje bardzo merytoryczne i mozemy poznać kandydata. Serio nie ma innych tematow? ŻAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te plakaty szpeca okolice,budynki i wszystko inne.. Najbardziej nie podobaja mi sie chyba te z Elką Kruk, no na jej twarz wyjatkowo patrzeć nie mogę. jeszcze chwila i caly cyrk sie skonczy, a swoja droga wyborcy i bez tych plakatow powinni wiedzieć na kogo glosować w regionie. Ja swoj glos oddaje Karpinskiemu, i mowcie co chcecie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa Karpińskiego o Polsce Wschodniej to przy tym nic! Pijana Krukowa czy Pawłowicz z sałatką i jej Wielkie Żarcie :) czy aferzysta W. Wilk i święte PSL w agencjach rządowych rolnych umywa sie do tej informacji... Moze czas na lepsze tematy i artykuły o poważnych sprawach? Poziom niczym kontemplacja kałuży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą ładna z niej laska... Wolę więcej takich plakatów niż Gąsiorka, która wygląda jak dziecko we mgle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz poustawiał swoje bilbordy w pasach drogowych ulic miejskich i ma to w d....e. Tak sie działa, niech reszta sie uczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński dotrzymał słowa - tylko komu? Bo nie wyborcom. Ch** z Polską Wschodnią! Pamietajmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję powołać komisję śledczą z przewodniczącą Elżbietą Kruk.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nima jak w.karpiński , łpcy mo jak baranek, miłe chłopisko a ze do złoba ciungnie, tak maju wszystkie bydluntka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu do poprzednich wyborów to panuje porządek a plakaty mają lepszą formę. Jak dla mnie wszyscy idą do koryta więc wybrać trzeba kogoś kto się nachapie najmniej i wstydu nie przyniesie…. Wcisło w zestawieniu z pijaczką Kruk, hokejową fankę Madonny, kopertowego Wilka czy restauracyjnego ministra skarbu Karpinskiego i tej katotalibańskiej bandy w pis i łajnem zaatującym PSL… tak Wcisło jest najmniej złym wyborem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby PiS rządziło to nie było by mowy o takim zachowaniu. Kolejna afera na liście PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewolno a jednak się wcisło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Wcisło jest z PO... czyżby wyszła pewnie z założenia, że zakazy jej nie dotyczą? Oczywiście tłumaczy się, że o niczym nie miała pojęcia.
A widzisz jak już "politycznie gada" po jednym turnusie w Radzie Miasta Lublin. Mądra kobieta, sama finansuje sobie reklamę  choć naiwna myśli bardzo górnolotnie że do Sejmu RP się wepchnie. Oj czarno to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...