Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reklama "Włatców móch" na stronie kuratorium

Utworzony przez Czesio, 11 marca 2009 o 11:16
"Włatcy" nie są dla wszystkich, nie są dla dzieci, nie sa dla przeciętnie myślących. Dla odbioru "Włatców" potrzeba wykazać sie sporą dozą wiedzy z wielu dziedzin, znajomością kultury, historii i polityki. Nie mowiac juz o specyficznej estetyce i grafice serialu oraz filmu. A poza tym przestańce bredzić o negatywnym wpływie "Włatców", nieskazitelni sie znaleźli...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No właśnie, dobrze powiedziane. Nieskazitelni. Przypomnijcie sobie belfrzy niedawne jaja w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie, gdzie panie nauczycielki koleżance podkładały ekskrementy, później chlały i rozprowadzały w szkole alkohol i używały przy tym wyrazów o wiele wulgarniejszych niż w filmie "Włatcy Móch". Świętobliwe kuratorium jakoś nic nie zrobiło i "przeklęte" panie od nalewek i "smarowania gównem" nadal pracują w oświacie ucząc dzieci z klas I-III. Mało? Przypomnijcie sobie jaja, jakie rozgrywały się przed 6 laty w Gimnazjum Publicznym w Trzebieszowie, gdzie kilkoro nauczycieli wraz z wsiowymi osiłkami i świętobliwymi rodzicami podburzali nawet dzieciaki, by w dyrektorkę placówki rzucały epitetami i jajkami. W końcu znalazło się kilku, którzy dyrektorkę pobili. Niedawno afera zakończyła się przed lubelskim Sądem Okręgowym, czego żadne media nie zauważyły. Jedna nauczycielka, prowodyrka, której udowodniono udział w pobiciu została zwolniona z pracy. Ale niewiele brakowało, by pani ta uciekła na emeryturę. Mało? No to jeszcze nawalony pedagog prowadzący swoja Skodą. Zatrzymany przez policję szef łukowskiego Oddziału ZNP. Został skazany przed sądem - sprawa karna, ale nadal pracuje najspokojniej w świecie. Szanowni Świętobliwi! Zajmijcie się najpierw własną stajnią Augiasza! Bo dopóki będziecie mieć u siebie większy syf niż ten, który ukazuje film, dopóty nie macie moralnego prawa nawet słówkiem pisnąć na temat rzekomych niewychowawczych treści zawartych w filmie "Włatcy Móch".
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: