Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowa zbiórka WOŚP w tym roku. Ponad 53 mln zł

Utworzony przez tomek, 8 marca 2015 r. o 20:28
Brawo Jurek! Mimo tego, ze cala prawica razem z kosciolem i Pisem plula jadem jak nigdy dotad! Wygrali normalni Polacy! Jeszcze raz brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jurek! Mimo tego, ze cala prawica razem z kosciolem i Pisem plula jadem jak nigdy dotad! Wygrali normalni Polacy! Jeszcze raz brawo!
tomek zapnij Komorowskiemu rosporek. W Poznaniu miał rozpiety. Ja nawet centa nie dałem nigdy temu oszustowi. I nie chcę jego pomocy. Przelicz koszty tej propagandy. 55 milionów razy 5. Na dodatek Kopaczka i Szogun dali połowę dla propagandy. Ciekawe ile z tego ukradnie. Na samych procentach zarobi kilka milionów bo wpłaca na konto i zamraża. dawaj bezmyślnie cały majatek chochsztaplerowi. Ode mnie wała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! oddam , za frico, na licytację!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka propaganda jest policzkiem wymierzonym przez mętny nurt wszystkim szanującym się Polakom. Jeden zarabia 53 miliony a uczciwy 1200 i to jest właściwa ścieżka postępu. Najłatwiej opluć Kościół i posądzać o różne niegodziwości grzechy, aby odwrócić uwagę patriotów od prawdziwego wydźwięku takich zbiorek. Niedługo nawet duchowni będą lękali się wypowiadać na różne sprawy dotyczące moralnego nawrócenia społeczeństwa rozpasanego do granic potępienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpasany do granic potępienia to jest właśnie kler.Tylko ślepcy tego nie widzą!Dlatego coraz mniej mogą mówić o moralnym nawróceniu,a przecież to jedno z wielu zadań.Zróbcie rachunek sumienia sobie,ja o swoje morale zadbam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No następny "melon" żona i znajomi królika ukręcą przy okazji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...