Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a na KUL jeszcze ktos odważył sie złozyc DOKUMENTY? Tam można ino Złożyć Ręce!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jebac studia
0
JUDE ???
0
JUDE ???
0
Ej artyści zbawienia zerwało wam berety i to porządnie .
0
psychole nie artysci
0
hipplika nie na pierwszym ? studętki tak lubią !
0
Porażka. Dietetyka i sztuka kulinarna. Jak ktoś chce być kucharzem to niech idzie do Technikum Gastronomicznego....
0
Porażka. Dietetyka i sztuka kulinarna. Jak ktoś chce być kucharzem to niech idzie do Technikum Gastronomicznego....
E tam technikum, do tego wystarczy gastronomiczna zawodówka...
0
Swoją drogą ciekawe czy ktoś egzaminował tych profesorów z ich umiejętności kulinarnych...
0
Drodzy maturzyści dajcie sobie spokój z UMCS i KUL, bo tam całe studia tylko teoria i teoria, ganianie za wykładowcami, którzy mają was gdzieś daleko w poważaniu i beznadziejny plan zajęć przez który nie możecie sobie zorganizować zajęć dodatkowych między wykładami. Chodziłem rok na dzienne studia na UMCS i niestety nie mogłem pracować dorywczo. Przeniosłem się na WySPę i udało mi się dogadać z wykładowcami, czasem chodziłem na zajęcia do innych grup, żeby być na bieżąco z materiałem, miałem szansę brać udział w fajnych i ciekawych konferencjach. Do tego stypendium naukowe było wyższe niż mogłem za tą samą średnią uzyskać na UMCS. Atmosferę na WSPA wspominam bardzo dobrze i udało mi się poznać mnóstwo ludzi z pasją i pomysłami na swoje życie. PS. Rekrutacja do pierwszych dni lipca to totalna głupota. Wstępne rekrutacje powinny trwać co najmniej do połowy sierpnia.
0
Co do samego studiowania to trzeba się zastanowić co chcielibyśmy robić w życiu a nie iść na studia na zasadzie chwili bo jest taka moda albo koleżanka lub kolega studiują i ja również będę studiował(a). Co do studiów na uczelniach niepublicznych i publicznych to powiem jedno zależne to jest od poziomu jaki prezentuje dana uczelnia. Cóż ciężko jest przyznać lecz poziom lubelskiej WYSPY spada coraz szybciej już do obecnego poziomu WSEiI w Lublinie gdzie nie chcą pewnych rozwiązań i działań firmować wykładowcy swoim nazwiskiem (nawet jej twórcy i założyciele) a tak jest z WYSPĄ gdzie kadra ucieka i to coraz szybciej następuje i już widać gdzie zastępuję się ich nie znanymi osobami. Wiem studiowałem na WYSPIE i Polibudzie lecz to było jakieś 12 lat temu wówczas to był poziom i ciekawa kadra obecnie zostają strzępy kadry dotyczy to WYSPY. Występują również sytuacje gdzie bardziej operatywni młodzi wykładowcy uciekają z KUL i UMCS do prywatnych firm poza Lubelszczyznę przecież trzeba z czegoś żyć a zaczyna się już robić bieda na uczelniach wyższych. Podsumowując nie długo a już i tak się zaczyna dziać w Lublinie będzie więcej uczelni niż samych studentów. P.S. Mam nadzieję, że mnie nie ocenzurują ??????
0
Drodzy maturzyści dajcie sobie spokój z UMCS i KUL, bo tam całe studia tylko teoria i teoria, ganianie za wykładowcami, którzy mają was gdzieś daleko w poważaniu i beznadziejny plan zajęć przez który nie możecie sobie zorganizować zajęć dodatkowych między wykładami. Chodziłem rok na dzienne studia na UMCS i niestety nie mogłem pracować dorywczo. Przeniosłem się na WySPę i udało mi się dogadać z wykładowcami, czasem chodziłem na zajęcia do innych grup, żeby być na bieżąco z materiałem, miałem szansę brać udział w fajnych i ciekawych konferencjach. Do tego stypendium naukowe było wyższe niż mogłem za tą samą średnią uzyskać na UMCS. Atmosferę na WSPA wspominam bardzo dobrze i udało mi się poznać mnóstwo ludzi z pasją i pomysłami na swoje życie. PS. Rekrutacja do pierwszych dni lipca to totalna głupota. Wstępne rekrutacje powinny trwać co najmniej do połowy sierpnia.
Ktoś ci płaci za reklamę WySPy? Ta uczelnia i tak nie ma chętnych, coraz większe tam pustki
0
Ktoś ci płaci za reklamę WySPy? Ta uczelnia i tak nie ma chętnych, coraz większe tam pustki
Czy jak ktoś ci mówi, że był ten czy tamten dentysta jest dobry i go poleca to musi znaczyć, że ten dentysta mu płaci za reklamę czy rekomendacje??????? Ten człowiek jasno napisał dlaczego poleca wyspę... Na państwowej uczelni mu nie odpowiadało i się przeniósł na prywatną. Był zadowolony i po prostu POLECA tą uczelnię innym. Niedługo w internecie nie można będzie nic napisać o swoich pozytywnych doświadczeniach czy gdzie się studiowało lub pracowało, bo zaraz rzucą się tacy od teorii spiskowych jak ty i będą przedkładać wpis normalnego człowieka na pieniądze...  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: