Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Relikwie Jana Pawła II dla Roberta Kubicy

Utworzony przez wf3, 11 lutego 2011 o 17:16
Kropla krwi na pewna wiele zdziała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no to włoscy chirurdzy mogą się dwoić i troić, a i tak chwała przypadnie JP2
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdyby dodać kroplę innych wydzielin i wydalin JP II, to siła działania byłaby piorunująca.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czarni jak już wiadomo, że będzie dobrze wyciągają relikwie. Krakowskie relikwie po powodzi. Krew rozlać po polskiej ziemi może uzdrowi ciemny naród.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szczyt bałochwalstwa, przeciwko Bogu jakie tylko może być najgorsze: drugie Boże przykazanie (jedyne, prawdziwe, wieczne i niezmienne) mówi: Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą. A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. (2 Moj. 4-6) a takze 1-sze Boze przykazanie: Nie będziesz miał bogów cudzych przedemną. (2 Moj. 3) a potem sie dziwimy że Polskę dotykaja takie klęski, jak cały kraj oddaje cześć obrazkom i figurom i oddaje sie bałochwalstu, urągajac Bogu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie toż to już XXI wiek ! Papuasi i tyle .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: