Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

REM krytycznie o rozmowie Kolendy-Zaleskiej z Rutkowskim w TVN24

Utworzony przez Gość, 9 lutego 2012 o 17:29
Cały program można obejrzeć tutaj: http://www.dailymotion.com/video/xocwql_fakty-po-faktach-rutkowski-v-policja_news?start=10#from=embediframe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
proszę Was oczekiwać obiektywizmu od tvnu? haha
0
RUTKOWSKI pokazałby pałą klasę gdyby znalazł zabójców gen PAPAŁY, tak czy tak powinni DZIADY zapier...dalać równo ze wszystkimi do 67-lat. Najlepiej co im wychodziło to pałowanie ludzi w stanie wojennym.
0
A jak zachowuje się pan Rutkowski? Czy jego zachowanie wszystkim się podoba?! Kultura nakazuje zdejmowanie okularów w rozmowie z inną osobą wydaje mi się.
0
ja napisał:
A jak zachowuje się pan Rutkowski? Czy jego zachowanie wszystkim się podoba?! Kultura nakazuje zdejmowanie okularów w rozmowie z inną osobą wydaje mi się.
Kapelusza a nie okularów.
0
Brawo Pani Kasiu! w kolenym show pan Krzysiu zje członka rodziny twierdząc ze to gra operacyjna...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: