Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rencz: tor przygotowany znakomicie

Utworzony przez pol, 6 maja 2008 r. o 14:38
Jako były motocrossowiec stwierdzam jednoznacznie ,że motocross to jeden z najgłupszych sportów.Urazowośc i jak widac nie tylko... są na porządku dziennym. Niestetyrównież jazda motocyklem po naszym pieknym kraju do bezpiecznych nie nalezy,dlatego też pomimo posiadania licencji crossowej nigdy nie zdecydowałem sie na zrobienie prawajazdy na motocykl.To tak żeby nie korciło,chyba za dużą mam świadomośc czym jest motocykl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
Jako były motocrossowiec stwierdzam jednoznacznie ,że motocross to jeden z najgłupszych sportów.Urazowośc i jak widac nie tylko... są na porządku dziennym. Niestetyrównież jazda motocyklem po naszym pieknym kraju do bezpiecznych nie nalezy,dlatego też pomimo posiadania licencji crossowej nigdy nie zdecydowałem sie na zrobienie prawajazdy na motocykl.To tak żeby nie korciło,chyba za dużą mam świadomośc czym jest motocykl...
o czym koles gadasz.. moglby zginac przechodzac przez ulice, albo jadac na rowerze. smiertelne wypadki zdarzaja sie w mx rzadziej niz w sportach samochodowych, a kontuzje rzadziej niz w piłce nożnej, wiec o czym gadac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...