Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Renty dla rolników: Im więcej hektarów, tym łatwiej o pieniądze

Utworzony przez andr, 31 sierpnia 2010 r. o 16:14
a ja musze tyrać do 65 roku życia,w dodatku muszę oddać co miesiąc ze swoich zarobków ok 42% KOCHAM CIĘ,KOCHAM CIĘ POLSKO a dla przykładu rolnik co kwartał zapłaci ok 300 zł ubezpieczenia, 55 lat i rentka pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kup sobie gospodarke to i Ty pójdziesz na emeryturę po 55 roku życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile trzeba mieć znajomości aby się załapać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mario napisał:
kup sobie gospodarke to i Ty pójdziesz na emeryturę po 55 roku życia
Jak dożyje do 55.Dodam że jeżeli gospodarstwo mniejsze niż 10ha,to wychodzi 1689złotych,ale na dwie osoby.To naprawdę aż tak dużo?Ludzie nie mają pojęcia o pracy w polu,a zazdroszczą.Wiatr,deszcz,upał,mróz,a rolnik musi zasuwać,często po 12 godzin dziennie w jednej pozycji.Ja po 10 latach na roli mam takie schorzenia nabyte,że nie ma czego zazdrościć.Dodam,że jestem po studiach i niedługo wypisuję się z tego "złotego" interesu.Wolę płacić krocie na ZUS i t.d.Wcześniej byłam zmuszona sytuacją rodzinną do takiej opcji i mam serdecznie dość.Ciężka praca,za którą często nie dostaje się ani grosza,ba nawet trzeba dopłacać.Tylko,ktoś,kto nie ma porównania pisze takie głupoty,jak w pierwszym poście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napisali oczywiście ze gospodarstwo powinno mieć powierzchnie powyżej 6 hektarów. A co z tymi którzy maja mniej 4 czy 5 hektary czy oni mniej pracują i mają inne potrzeby niż Ci którzy mają więcej? A nadstawiają się tymi pieniędzmi to jest mniej niż 1000 zł. poztym większość gospodarstw na lubelszczyźnie jest w granicach właśnie 4-5 do 6 hektarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA SIE CHETNIE ZAMIENIE Z "ANDR" I PO PRACUJE TYLKO 8 GODZIN I DO DOMU. CO MIESIAC JAKS GROSZ A NA WSI RAZ NA JAKIS CZAS A PRACUJE SIE OD RANA DO WIECZORA CO DZIENNIE WŁACZNIE Z SOBOTAMI A W SEZONIE NAWET I NIEDZIELE. I NIE WIADOMO CZASTO ZA JAKIE PIENIADZE. A DLACZEGO NIKT NIE MOWI ILE ROLNICY DOKLADAJA????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzz napisał:
JA SIE CHETNIE ZAMIENIE Z "ANDR" I PO PRACUJE TYLKO 8 GODZIN I DO DOMU. CO MIESIAC JAKS GROSZ A NA WSI RAZ NA JAKIS CZAS A PRACUJE SIE OD RANA DO WIECZORA CO DZIENNIE WŁACZNIE Z SOBOTAMI A W SEZONIE NAWET I NIEDZIELE. I NIE WIADOMO CZASTO ZA JAKIE PIENIADZE. A DLACZEGO NIKT NIE MOWI ILE ROLNICY DOKLADAJA????
Chłopie porzuć gospodarstwo i nie zamęczaj się tylko choć do naszej firmy do pracy. Mamy dużą farmę i ludzi z wyuczonym zawodem mgr inż.rolnik przyjmujemy do pracy agrotechnicznej w polu.Warunki pracy i płacy zgodne z obowiązującym w Polsce Kodeksem Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FARMAPOL napisał:
Chłopie porzuć gospodarstwo i nie zamęczaj się tylko choć do naszej firmy do pracy. Mamy dużą farmę i ludzi z wyuczonym zawodem mgr inż.rolnik przyjmujemy do pracy agrotechnicznej w polu.Warunki pracy i płacy zgodne z obowiązującym w Polsce Kodeksem Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...