Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Redaktorze Minkiewicz ale ma Pan niewdzięczną rolę w tej sprawie...próbuje Pan przekonać ludzi że płacenie za niektóre artykuły to konieczność ale wydaje mi się że równie dobrze mógłby Pan przekonywać nas tu wszystkich do istnienia Smerfów w lasach Parczewskich albo choćby o tym że województwo Lubelskie ma najwieksze złoża ropy nafrowej i złota na świecie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz Minkiewicz napisał:
Witam, dziękujemy za opinię. Niestety zyski z reklamy internetowej nie są tak duże, jak mogłoby się wydawać. Dlatego prosimy Was o uiszczanie opłat za naszą pracę, bo chcemy nadal rozwijać działalność, tworzyć jeszcze lepsze treści, przygotowywać jeszcze lepsze materiały. Podkreślam, że nie zamierzamy zamykać dostępu do wszystkiego, co na naszej stronie. Nadal będziemy najbardziej aktualnym lubelskim portalem, tutaj znajdzie Pan (lub Pani) najświeższe informacje, zdjęcia itd.... I nie będzie to płatne. Pozdrawiam!
Czy teksty z DW pt "Wypadek BMW nad ranem w podlubelskim Zadupinie podczas powrotu z zabawy" też będą płatne? Czy wy tam rozróżniacie TEKST i TREŚĆ? Osobiście - dla mnie wszystkie portale mogą wprowadzic opłatę nawet i 100 zł. Przestanę deb***nie siedzieć na necie i marnować czas. Na tej samej zasadzie co rzuciłem palenie jak zakazali palić w knajpach bo nie chciało mi się wychodzić na zewnątrz. Gratuluję pomysłów. Przy okazji - "Niestety zyski z reklamy internetowej nie są tak duże, jak mogłoby się wydawać." - oczywiście, jak nie nie ma TREŚCI a jest TEKST to nie ma odwiedzin i spadają zyski z reklamy internetowej. To chyba normalne??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test zdaje się być umiarkowanie bezpieczny: "6. [Okres Testowy] Bieg Okresu Testowego liczony jest od momentu potwierdzenia rejestracji Użytkownika zgodnie z art. 2 pkt 2.3. Regulaminu. Po upływie Okresu Dostępu dostęp do Usługi wygasa o ile Użytkownik nie dokona ponownej rejestracji/potwierdzenia rejestracji i nie wykupi pakietu na Usługi. 7. [Zmiana zasad korzystania z Usług] Użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że po upływie Okresu Testowego dostęp do Usług będzie odpłatny oraz że w przypadku nie dokonania ponownej rejestracji/ potwierdzenia rejestracji przez Użytkownika i nie wykupienia przez Użytkownika pakietu na Usługi jego dostęp do Usługi wygaśnie. Wszelkie roszczenia względem Usługodawcy z tytułu zmiany zasad korzystania z Usług w wyżej wskazanym zakresie są wyłączone. 8. [Regulamin odpłatnego świadczenia Usług] Usługi, po upływie Okresu Testowego będą świadczone przez Usługodawcę na podstawie odrębnego Regulaminu określającego zasady odpłatnego świadczenia Usług oraz prawa i obowiązki Użytkowników oraz Usługodawcy." na wszelki wypadek wymyśliłem nowe hasło i zaczynam test widzę że dziennik swój magazyn tam ma zamiar sprzedawać ano zobaczymy te wartościowe teksty za jakiś czas machnę opinię pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem:) Mozesz i 10 razy powtarzać, że NIEKTORE treści będa płatne a i tak będa 'wiedzieć lepiej", ze wszystkie Bardzo to ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu przykład profesjonalnego dziennikarstwa [media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=emK8cI6sX5o[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Leniak napisał:
test zdaje się być umiarkowanie bezpieczny: "6. [Okres Testowy] Bieg Okresu Testowego liczony jest od momentu potwierdzenia rejestracji Użytkownika zgodnie z art. 2 pkt 2.3. Regulaminu. Po upływie Okresu Dostępu dostęp do Usługi wygasa o ile Użytkownik nie dokona ponownej rejestracji/potwierdzenia rejestracji i nie wykupi pakietu na Usługi. 7. [Zmiana zasad korzystania z Usług] Użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że po upływie Okresu Testowego dostęp do Usług będzie odpłatny oraz że w przypadku nie dokonania ponownej rejestracji/ potwierdzenia rejestracji przez Użytkownika i nie wykupienia przez Użytkownika pakietu na Usługi jego dostęp do Usługi wygaśnie. Wszelkie roszczenia względem Usługodawcy z tytułu zmiany zasad korzystania z Usług w wyżej wskazanym zakresie są wyłączone. 8. [Regulamin odpłatnego świadczenia Usług] Usługi, po upływie Okresu Testowego będą świadczone przez Usługodawcę na podstawie odrębnego Regulaminu określającego zasady odpłatnego świadczenia Usług oraz prawa i obowiązki Użytkowników oraz Usługodawcy." na wszelki wypadek wymyśliłem nowe hasło i zaczynam test widzę że dziennik swój magazyn tam ma zamiar sprzedawać ano zobaczymy te wartościowe teksty za jakiś czas machnę opinię pzdr.
Zapraszamy i z niecierpliwością czekamy! A w ogóle, to dzięki za poświęcony czas. I za to, że chce się Panu zagłębić w szczegóły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan88 napisał:
Większość informacji to odgrzewane kotlety z mediów krajowych czy zagranicznych. co do krajowych to można mieć wg mnie poważny zarzut braku bezstronności i celowego manipulowania ludźmi. Zagraniczne portale internetowe takich telewizji informacyjnych jak chodźby cnn ,euronews czy bbc dostarczają w miarę obiektywnego przekazu (dla przykładu w polskich mediach jak tusk jedzie na szczyt rady europjeksiej pojawiają się materiały jaki to on niby ważny że z kim on się tam nie wita etc. a w zagranicznych mediach ni słuchu ni widu donka). co do profesjonalizmu dziennikarzy sorry ale jego to nawet w takich dziennikach jak parkiet czy puls biznesu nie zaznasz (bowiem trzeba sobie zdać sprawę z jednego, że gdyby ktoś faktycznie znał się na danej specyfice to robiłby gdzie indziej). tak jeszcze na marginesie. Ja na ten przykład wchodzę na strony lokalnych dzienników tylko po to żeby przeczytać co ludzie piszą na forum. więc jak zlikwidujecie możliwość czytania tekstów to nie za wiele stracę.
Nie śmiem wypowiadać się o tym, jak pracują inne redakcje. Ale u nas dziennikarze codziennie przygotowują materiały i wkładają w to pracę i sporo wysiłku. Oczywiście dostają za to wynagrodzenie. Przykro nam, że Pana ocena jest tak surowa. Mamy jednak nadzieję, że znajdzie Pan coś dla siebie na naszym portalu. A na forum oczywiście również zapraszamy! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma problemu - i dziękować nie trzeba Magazyn macie na niezłym poziomie lubię czytać teksty tam umieszczane liczę że ich jakość jeszcze wzrośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym "pomyśle" skorzystają mniejesze lokalne portale dziennikarstwa obywatelskiego. Osobiście mogę więc tylko za to podziękować . Dla mnie wartościowy tekst to taki, w którym przedstawiamy to co naocznie można zaobserwować w swojej okolicy. Mam wtedy poczucie, że jest autorski, autentyczny i niezależny. Piszecie o tekstach eksperckich. Jaki to problem wykonać telefon do psychologa, socjologa, politologa itd? Z własnego doświadczenia wiem, że Ci właśnie eksperci bardzo chętnie wypowiadają się na łamach rozmaitych mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz Minkiewicz napisał:
...Mimo to zachęcamy do bezpłatnego zarejestrowania się w naszym systemie i przetestowania przez najbliższe tygodnie całego systemu. Być może jednak zmienicie Państwo zdanie...
Cwaniaki , za testy również się płaci... Proponuje skorzystać z usług serwisu [ xxxxx]
Ostatnio edytowany 18 lipca 2012 r. o 12:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezle. 50 stron a na zadna oprocz DW nie wchodze, no nic trzeba bedzie sie przeniesc na koziolka czy cos. Zegnam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze gdybym czytał wszystkie portale jakie sa na piano, to te 20zł byłoby nienajgorsze, ale co jesli nie czytam 3/4 z tych portali? 20zł nie zaplace, zebym nie wiem jaki był to artykuł....juz lepiej wprowadzic opłaty za konkretny artykuł...50gr wysłane sms'em np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak przestań dziobać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jak będzie płatne to zwolnicie miernoty dziennikarskie które robią co chwilę błędy merytoryczne jak i ortograficzne i zatrudnicie kogoś odpowiedniego do pisania profesjonalnych płatnych artykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny wspieramy obce systemy informatyczne. Lepiej niech pieniądze wypływają z kraju... P O R A Ż K A ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest porządek dziobania najpierw ja a potem pomniejsze ptactwo ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie to nie dotyczy , nie oglądam tego badziewia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosząc się do niektórych komentarzy, chcę coś wyjaśnić: 19,90 to kwota za dostęp do wszystkich mediów internetowych, które zdecydowały się dołączyć do systemu Piano - nie tylko DW - również m.in. wydawnictwa Agory (Wyborcza, Wysokie Obcasy czy logo24.pl) Muratora czy Axel Springer. Ogółem jest tu kilkadziesiąt stron internetowych. To tak samo jak np. płatność za telewizję kablową, gdzie za określoną kwotę miesięczną mamy kilkadziesiąt kanałów. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: http://www.dziennikw...ategory=PREMIUM Naprawdę warto przez chwilę zagłębić się w temat i później konstruktywnie komentować / krytykować. Szczerze mówiąc w tej chwili nie mamy listy artykułów, które będą płatne. Liczyliśmy na opinie od Was: Które treści można zamknąć? Które powinny być odblokowane? Dlaczego? Zachęcam do debaty.
Ostatnio edytowany 18 lipca 2012 r. o 18:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przecie debatujemy ;-) mnie najbardziej interesują lokalne informacje te z DW Kuriera czy GwL wiem już że z DW zniknie magazyn a z Kuriera felietony cokolwiek z GwL zniknie nie będę specjalnie żałował ;-) póki co testuję sobie ale jestem sceptyczny co do tego czy będę chciał płacić felietony odżałuję - są przecie blogi często nie gorsze a wiem że ich autorzy mogą na nich zarabiać (zarabiają wtedy oni a nie cała masa pośredników) co do magazynu zaś to zależy wiele od tego co w nim będzie jakiś czas temu kilku dziennikarzy lubelskich złamało nieco lubelskie zwyczaje nie pisania rzeczy ciekawych i ostrych idzie mi o ujawniamy24.pl takie teksty mógłbym opłacać dla przykładu... czy DW stać na coś takiego? ano zobaczymy Pietrasiewiczom w tyłek wchodzić to każda redakcja umie i za to z pewnością płacić nie zechcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz Minkiewicz napisał:
To tak samo jak np. płatność za telewizję kablową, gdzie za określoną kwotę miesięczną mamy kilkadziesiąt kanałów.
Telewizja to istny fenomen, w którym za kilka, kilkanaście... czy kilkaset kanałów mniej lub bardziej wartościowych ludzie z reguły uiszczają opłatę, albo kombinują, albo zwyczajnie nie oglądają. Takim treściom daleko do niej. "otwieramy drzwi do wartościowych..." bla bla bla, naprawdę super hasło, ale w zderzeniu z brakiem koncepcji i "listy artykułów, które będą płatne" gdy postanowimy już co z serwisu "zamkniemy" brzmi trochę hmm... sorry, bańka pęka i powodzenia szczerze wam życzę, że ktoś za taki badziew zapłaci. Krótko - treści kuleją, polacy na kolejne opłaty nie są raczej gotowi i pięć razy zastanowią się przed tym czy będą płacić oraz za co. Zyskają ploteczki, tania i darmowa sensacja, a powstałą niszę z naprawdę wartościowymi treściami bez piano też ktoś zapełni.
Ostatnio edytowany 14 sierpnia 2012 r. o 20:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...