Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert N. znany z pirackiej jazdy po Warszawie zatrzymany przez policję

Utworzony przez irys, 16 czerwca 2014 r. o 06:37
Proponuję zmienić pseudonim z "Frog" na "Debil". Swoją durnowatą pedalską jazdą po Warszawie dał się "debli-Frog" namierzyć, zwrócic na siebie uwagę. A te niespodzianki w jego mieszkaniu - kilkanaście aparatów foto, kamizelka policyjna, i inne... - tylko są podstawą by go zamknąć. Ha ha ha.... ale się uśmiałem z debila-Froga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet ta "broń", na którą nie miał "zezwolenia" nie jest podstawą, żeby go zamknąć, bo to tzw. hukowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zmienić pseudonim z "Frog" na "Debil". Swoją durnowatą pedalską jazdą po Warszawie dał się "debli-Frog" namierzyć, zwrócic na siebie uwagę. A te niespodzianki w jego mieszkaniu - kilkanaście aparatów foto, kamizelka policyjna, i inne... - tylko są podstawą by go zamknąć. Ha ha ha.... ale się uśmiałem z debila-Froga...
Pojechał Krakowski chłopak uczyć śmigać po stolicy cala tą  " KOMUSZKĘ ZAKAŻNĄ " a tam jak za komuny,dajcie  mi człowieka a ja mu już paragraf znajdę i dopasuję. Pokazał chłopak że ma JAJA to go teraz na siłę chcą ubić czy utrącić !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet ta "broń", na którą nie miał "zezwolenia" nie jest podstawą, żeby go zamknąć, bo to tzw. hukowiec.
Broń niby,pałki,kominiarki, narkotyki z depozytu, jeden BÓG wie co jeszcze mu te sQrwysyny podrzuciły tylko po aby koniecznie za COŚ ubić CZŁOWIEKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broń niby,pałki,kominiarki, narkotyki z depozytu, jeden BÓG wie co jeszcze mu te sQrwysyny podrzuciły tylko po aby koniecznie za COŚ ubić CZŁOWIEKA.
I ktoś POwie mi jeszcze dzisiaj że nie ma komuny w tym kraju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typ umieszczając filmiki zamiast popularności ukręcił sam na siebie bata- niepodważalny dowód własnej głupoty i winy! Jeździć może i potrafi... może nie tylko w tym jest dobry, jednak swojego potencjału wykorzystać nie potrafił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...