Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obaj ciężko pracują w tej samej firmie. Kawaler ma 1500 PLN na rękę. Nie będzie lubił w dniu wypłaty kolegi, który ma dwoje dzieci. Wiem, co zrobić, aby tak nie było.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  Pieniądze załatwimy bez wychodzenia z domu
  Po "pół litry" - niestety - trzeba będzie wyjść...
0
no po co mają wstawać z łóżka, przecież trzeba kolejne dziecko zrobić, a po pół litra to się wyśle opłaconą osobę, bo będzie czym opłacić, puści podatnicy niech orzą za 1300-1500 zł
0
Obaj ciężko pracują w tej samej firmie. Kawaler ma 1500 PLN na rękę. Nie będzie lubił w dniu wypłaty kolegi, który ma dwoje dzieci. Wiem, co zrobić, aby tak nie było.
  obaj cięzko pracują w tej samej firmie i  ich żony też i zarabiają po 1500 zł. Jeden z nich ma jedno dziecko i z powodu choroby nie mogą mieć drugiego a drugi ma dwoje dzieci i ten pierwszy za 3 tys. (1500 jego i 1500 zł żony) nie dostaną 500 zł na dziecko, natomiast drugi też mający razem 3 tys. dochodu dostaną za darmo dodatkowo  1 tys.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: