Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w sumie to niewielka strata 50 gr na sztuce.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i strata niewielka, ale czy pomyślałeś, że aby żyć trzeba wychodzić na plus a nie minus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa może dla Ciebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rolnicy z Radzynia Podlaskiego wybierają się .." czy ów Radzyn nie jest ta oddaną w opiekę Jezusa Chrystusa miejscowością "dowodzoną" przez jakiegoś nawiedzonego facecika? Powinni udać się raczej do Częstochowy lub Watykanu!!! Warszawa jest siedliskiem wyuzdania i swawoli, a "oddanym" nie przystoi bywać w takich Sodomach i Gomorach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci rolnicy to są pojebani !!! rząd im nie dopłaca to oni robią na złość kierowcom !!! może ja podjadę autem do jednego czy drugiego przed bramę i zaparkuję wzdłuż i powiem że nie wyjedzie orać czy siać bo mi szef za mało płaci !!!    zero myślenia !!! idźcie dokuczać politykom a nie nam bugu ducha winnym kierowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile razy na miesiąc ci rolnicy zmieniają onuce w swoich gumofilcach? Jak pojadą do Warszawy to może wreszcie się umyją :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi Polacy za wami !!! Walczyć o nasz kraj ... o ile jest jeszcze o co :(. Gospodarka w obcych rękach...media pieprzą takie durnoty, że się słuchac nie da. Same kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rolników. Jeśli macie straty, to może zbyt wielu z Was produkuje mięso? Może czas się przebranżowić? Może już nie te czasy,  że po staremu jak dziad i dziad dziada siali żytko, tylko czas coś zmienić ?  Ja nie mam dla was przepisu na szczęście, ale cholera mnie bierze jak słyszę : "dopłacam do hodowli, jadę protestować" ... a kto do diabła powiedział że wszystkim wam ma się opłacać ? Komu, któremu przedsiębiorcy  w przemyśle czy w usługach ktokolwiek daje najmniejsze gwarancje? Rynek ! Masz dobrą ofertę, masz kupca, usługobiorcę, żyjesz!. Nie ma zbytu - giniesz !  Takie jest prawo buszu! Przypadkiem i Was to dotyczy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rolnicy z Radzynia Podlaskiego wybierają się .." czy ów Radzyn nie jest ta oddaną w opiekę Jezusa Chrystusa miejscowością "dowodzoną" przez jakiegoś nawiedzonego facecika? Powinni udać się raczej do Częstochowy lub Watykanu!!! Warszawa jest siedliskiem wyuzdania i swawoli, a "oddanym" nie przystoi bywać w takich Sodomach i Gomorach..
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kmiotki do gnoju ,a nie do Warsawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAMY  CHETNYCH  NA  WYJAZD  AUTOKAREM  DO  WARSZAWY  NA  DZIEN 19.02.2015R /CZWARTEK/  CELEM  UCZESTNICTWA  W  OGOLNOPOLSKIM  ZLOCIE - PROTESCIE ROLNIKOW, MANIFESTACJI PRZECIWKO ZLEJ I SZKODLIWEJ  POLITYCE  GOSPODARCZEJ  WLADZ  POLSKI.  WYJAZD O GODZ.6,00 W GESI Z POD KOSCIOLA. KONTAKT DO P. KRZYSKA.  JEDNOCZESNIE PRZEPRASZAMY MIESZKANCOW MIASTA I POW. PARCZEWSKIEGO ZA UTRUDNIENIA W RUCHU LOKALNYM Z TYTULU  BLOKAD. >>>ORGANIZATORZY<<<  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wam powiem takie pszysłowie ot myszy pot cesarza wszyscy żyli z gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...