Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w sumie to niewielka strata 50 gr na sztuce.... 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
może i strata niewielka, ale czy pomyślałeś, że aby żyć trzeba wychodzić na plus a nie minus?
0
taaa może dla Ciebie...
0
"Rolnicy z Radzynia Podlaskiego wybierają się .." czy ów Radzyn nie jest ta oddaną w opiekę Jezusa Chrystusa miejscowością "dowodzoną" przez jakiegoś nawiedzonego facecika? Powinni udać się raczej do Częstochowy lub Watykanu!!! Warszawa jest siedliskiem wyuzdania i swawoli, a "oddanym" nie przystoi bywać w takich Sodomach i Gomorach...
0
ci rolnicy to są pojebani !!! rząd im nie dopłaca to oni robią na złość kierowcom !!! może ja podjadę autem do jednego czy drugiego przed bramę i zaparkuję wzdłuż i powiem że nie wyjedzie orać czy siać bo mi szef za mało płaci !!!    zero myślenia !!! idźcie dokuczać politykom a nie nam bugu ducha winnym kierowcom
0
Ciekawe ile razy na miesiąc ci rolnicy zmieniają onuce w swoich gumofilcach? Jak pojadą do Warszawy to może wreszcie się umyją :D
0
Prawdziwi Polacy za wami !!! Walczyć o nasz kraj ... o ile jest jeszcze o co :(. Gospodarka w obcych rękach...media pieprzą takie durnoty, że się słuchac nie da. Same kłamstwa.
0
Do rolników. Jeśli macie straty, to może zbyt wielu z Was produkuje mięso? Może czas się przebranżowić? Może już nie te czasy,  że po staremu jak dziad i dziad dziada siali żytko, tylko czas coś zmienić ?  Ja nie mam dla was przepisu na szczęście, ale cholera mnie bierze jak słyszę : "dopłacam do hodowli, jadę protestować" ... a kto do diabła powiedział że wszystkim wam ma się opłacać ? Komu, któremu przedsiębiorcy  w przemyśle czy w usługach ktokolwiek daje najmniejsze gwarancje? Rynek ! Masz dobrą ofertę, masz kupca, usługobiorcę, żyjesz!. Nie ma zbytu - giniesz !  Takie jest prawo buszu! Przypadkiem i Was to dotyczy ...
0
"Rolnicy z Radzynia Podlaskiego wybierają się .." czy ów Radzyn nie jest ta oddaną w opiekę Jezusa Chrystusa miejscowością "dowodzoną" przez jakiegoś nawiedzonego facecika? Powinni udać się raczej do Częstochowy lub Watykanu!!! Warszawa jest siedliskiem wyuzdania i swawoli, a "oddanym" nie przystoi bywać w takich Sodomach i Gomorach..
JUDE ???
0
Kmiotki do gnoju ,a nie do Warsawy
0
ZAPRASZAMY  CHETNYCH  NA  WYJAZD  AUTOKAREM  DO  WARSZAWY  NA  DZIEN 19.02.2015R /CZWARTEK/  CELEM  UCZESTNICTWA  W  OGOLNOPOLSKIM  ZLOCIE - PROTESCIE ROLNIKOW, MANIFESTACJI PRZECIWKO ZLEJ I SZKODLIWEJ  POLITYCE  GOSPODARCZEJ  WLADZ  POLSKI.  WYJAZD O GODZ.6,00 W GESI Z POD KOSCIOLA. KONTAKT DO P. KRZYSKA.  JEDNOCZESNIE PRZEPRASZAMY MIESZKANCOW MIASTA I POW. PARCZEWSKIEGO ZA UTRUDNIENIA W RUCHU LOKALNYM Z TYTULU  BLOKAD. >>>ORGANIZATORZY<<<  
0
Ja wam powiem takie pszysłowie ot myszy pot cesarza wszyscy żyli z gospodarza.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: