Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnik przejechał psa. Zapłaci grzywnę wyższą niż chciał prokurator

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2016 r. o 15:49 Powrót do artykułu
A pani adwokat nawet nie mozna sprawy zacząć, ot takie mamy prawo i prawników i sądy i policję. Psa biegającego po ulicy można zabić tylko zapłać i wszystko OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego Sędziego. Oby takich chwastów jak ten morderca zwierząt jak najmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za gwałt zawiasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za ciebie nie zapłaciłbym ani grosza. kurwo ***a odjeb się od zwierzaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich śmieci powinno się eliminować ze społeczeństwa. Skoro mógł to zrobić psu, w przyszłości może też zrobić krzywdę człowiekowi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykłe buraki granatem od pługa oderwani, co karierę w szkole skończyli na podstawówce. Wszyscy którzy krzywdzą zwierzęta to śmiecie, które powinno się tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY KURWO W BMW ZE WSI JEBANA, ROZJEBAŁBYM CI PYSK A MOŻE KURWO SIĘ UMÓWIMY NA RUNDKĘ ? co cioto?,CZY JEsteś zajęty ruchaniem kolegów w swoim bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nawiasem BRAWO SĘDZIA CHOCIAŻ PIERWSZY PORZĄDNY A NIE KURWY SĘDZIOWSKIE KTÓRE WYZNACZAJĄ PO 500 KARY ZA ZABICIE PSA,JA KURWA ZA KRADZIEŻ PALIWA NA KWOTĘ 48,86 DOSTAŁEM MANDAT W WYSOKOŚCI 200 + ZAPŁATA WCZESNIEJSZA ZA BENZYNE,KTÓRĄ NIE UKRADŁEM TYLKO Z RACJI ŻE MI W TEN DZIEN NA STOLE OPERACYJNYM ZABILI PSA,NIE MIAŁEM GŁOWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze zabrac bmw sprzedac a kase przeznaczyc na ratowanie bezdomnych zwierzat jak nie umie jezdzic to niech na piechote zasuwa gnida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało powinno się go tak potraktować jak on tego psiaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 5tys kary to i tak malo smiechu warte jakie sa kary dla takich po***encow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo sędzia. Szkoda, że koleś nie poszedł siedzieć, ale szacunek dla sędziego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mundurowi przez tydzien nie mogli namierzyc kierowcy wiec sprawa zajęli sie internauci..pozostawie to bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka kara to ŻENADA polskiego SĄDOWNICTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką kanalię też zabić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...