Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnik roku 2014. Gospodarz w spódnicy

Utworzony przez lesio, 12 października 2014 o 09:12 Powrót do artykułu
No brawo. Wreszcie są jakieś kobiety, które nie chcą uciekać ze wsi ale widzą na niej swą przyszłość. Bo wizerunek kreowany w mediach polskiej wsi to stary kawaler w gumowiakach szukający żony do dojenia krów. Polska to chyba jedyny kraj w Europie gdzie ludzi pracujących na roli - nie mieszkających na wsi - traktuje się jako kogoś gorszego i mającego problemy intelektualne. Ciekawostką jest, że pomimo krytyki wsi z ochotą tzw. mieszczuchy wyprowadzają się na wieś. Schizofrenia? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
One w życiu wideł chyba w ręku nie trzymały, chyba co najwyżej mają ochotę potrzymać coś długiego, grubego i ciepłego bo te zdjęcia wyglądają mi raczej na promocję własnych chromosomów i nie mają nic wspólnego z promocja własnego gospodarstwa... Rolnik ma zupełnie inny wygląd
0
Hmm....tą Pati, to bym chętnie schrupał
0
One w życiu wideł chyba w ręku nie trzymały, chyba co najwyżej mają ochotę potrzymać coś długiego, grubego i ciepłego bo te zdjęcia wyglądają mi raczej na promocję własnych chromosomów i nie mają nic wspólnego z promocja własnego gospodarstwa... Rolnik ma zupełnie inny wygląd
  A niby jaki wygląd ma miec współczesna rolniczka ? Ma byc ,twoim zdaniem, bezzębną ,wyświniana krowskim łajnem dziewuchą w gumofilcach ??? Brawo dziewczyny ! Tak trzymac !
0
głosuję na tą z lewej bo anoreksja mnie brzydzi ...
0
Zapraszam jutro o 19:00 do wysłuchania audycji o moim Siedlisku lawendy w Polskim Radio Czwórka. Pozdrawiam Olga
0
Lawenda !!!!!!!!!!!! ♥ ♥ ♥
0
Znam Panią Patrycję i w życiu nie widziałem tak młodej osoby tak ciężko pracującej.Tak Trzymać Pani patrycjo i mam nadzieję, że Pani wygra!!!. Pozdrawiam serdecznie. 
0
Patrycja, życzę Ci abyś wykosiła konkurencję, bo Ci się ta nagroda należy!!!. Ktoś spyta dlaczego właśnie Jej???. Bo zapiepsza jak mały traktorek i nie jeden pracownik przy niej wymięka. Tak trzymaj dziewczyno!!!
0
głosuję na tą z lewej bo anoreksja mnie brzydzi ...
I słusznie mosquito. Młoda, ładna i do tego cholernie pracowita dziewczyna!!!
0
Ciebie to chyba w dzieciństwie ktoś bardzo skrzywdził!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: