Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAKI ODSYP MA SZTANDAR ZA REKLAMOWANIE TAKIEGO GÓW_NA - TO POWINNO BYĆ PIANO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tej dziewczynie ktoś pisał , że w wieku 20 lat była po rozwodzie , że potem miała mnóstwo gości od których dostała mieszkania , auto i ten dom wyremontowany za kase piekarza który przez nią zbankrutował . Doi tych jeleni , że hoho. Barwna postać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość nie szuka poklasku , skończy się jak zawsze gdy tylko ucichną oklaski i flesze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Rolnik szuka żony” to jeden z najpopularniejszych programów...- większej bzdury nie słyszałam. Kretyn wymyślił, kretyni występują, i kretyni oglądają. Zakazać takich programów. To wstyd dla ludzkości........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupi program,łajzy  muszą szukać żon w telewizji.Kompromitują siebie i rodzaj męski. :) Tyle kobiet i mężczyzn na tym świecie normalnych,że też tacy nieudacznicy jeszcze mają odwagę ujawniać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się ludziom piszącym te komentarze.Podziwiam całą piątkę uczestników przede wszystkim za odwagę.Za odwagę pokazania siebie przed całą Polską tych pozytywnych jak i negatywnych aspektów swojego życia.Myślę że,każdy z nich poświęcił wiele godzin przemyśleń zanim zgłosili się do programu.Rozmawiałem z wieloma osobami o tym programie i wiecie co powiedzieli,chętnie zgłosiłabym się zgłosiłbym ale nie mam odwagi.Sądzę że dzięki tym ludziom inni samotni nabiorą pewności siebie i uwierzą w siebie.Ponieważ każdy z uczestników tego programu występuje za darmo to jeżeli dzięki rozpoznawalności uda im się zarobić jakieś pieniądze to będzie to nagroda za ich odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Janusz z gm. Mircze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...