Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Roman Polański o ekstradycji: Chciano mojej głowy na tacy

Utworzony przez erst13, 2 maja 2010 o 23:37
Prawo równe dla wszystkich. Powinien odsiedzieć to, na co zasłużył - jak miliony innych. Przyjemności muszą kosztować! Nie ma prawa domagać się innych praw dla siebie - a jeżeli tak, to znacznie surowszych - bo nie jest ciemnym przeciętniakiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ktos jeszcze chce ogladac tego zboczenca?
0
Proponuje obciac uszy i ugtowac kropnik,bo na "cnadry" nie ma z czego.
0
Niech jedzie do Watykanu tam chronią pedofili!
0
współczuję ci romeczku ale twój wybryk podziałał też na niektóre nasze polskie filmowe "autorytety" jak dla mnie to z małej litery, szkoda czasu na twoje jęki i wypociny naszych moralizatorów, facet z klasą powinien ponieść konsekwencje za swoje czyny a jak nie to trzeba uważać co się robi albo robić jak się uważa z pozdrowieniami i miłego pobytu w ameryce, może ci wizy nie dadzą i po problemie zostaniesz w domu z pozdrowieniami karla
0
Ja jestem za Polańskim ,znam dziewczynę a właściwie juz kobietę ,która w wieku 14 lat była po 2 zabiegach usunięcia ciaży,i nie gadać o jakiejś pedofilii bo 14 latka wyglądała na 17,18 lat
0
sdf napisał:
Ja jestem za Polańskim ,znam dziewczynę a właściwie juz kobietę ,która w wieku 14 lat była po 2 zabiegach usunięcia ciaży,i nie gadać o jakiejś pedofilii bo 14 latka wyglądała na 17,18 lat
znasz dziewczynę- akogo jeszcze znasz? SZwarcenegera? Ty wyglądasz za to na niezłego deb***a ! za Polańskim jest wielka żydowska rodzina z Holland na czele!!! biedny pikusiu....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: