Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Roman Polański o ekstradycji: Chciano mojej głowy na tacy

Utworzony przez erst13, 2 maja 2010 r. o 23:37
Prawo równe dla wszystkich. Powinien odsiedzieć to, na co zasłużył - jak miliony innych. Przyjemności muszą kosztować! Nie ma prawa domagać się innych praw dla siebie - a jeżeli tak, to znacznie surowszych - bo nie jest ciemnym przeciętniakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos jeszcze chce ogladac tego zboczenca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje obciac uszy i ugtowac kropnik,bo na "cnadry" nie ma z czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jedzie do Watykanu tam chronią pedofili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję ci romeczku ale twój wybryk podziałał też na niektóre nasze polskie filmowe "autorytety" jak dla mnie to z małej litery, szkoda czasu na twoje jęki i wypociny naszych moralizatorów, facet z klasą powinien ponieść konsekwencje za swoje czyny a jak nie to trzeba uważać co się robi albo robić jak się uważa z pozdrowieniami i miłego pobytu w ameryce, może ci wizy nie dadzą i po problemie zostaniesz w domu z pozdrowieniami karla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za Polańskim ,znam dziewczynę a właściwie juz kobietę ,która w wieku 14 lat była po 2 zabiegach usunięcia ciaży,i nie gadać o jakiejś pedofilii bo 14 latka wyglądała na 17,18 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdf napisał:
Ja jestem za Polańskim ,znam dziewczynę a właściwie juz kobietę ,która w wieku 14 lat była po 2 zabiegach usunięcia ciaży,i nie gadać o jakiejś pedofilii bo 14 latka wyglądała na 17,18 lat
znasz dziewczynę- akogo jeszcze znasz? SZwarcenegera? Ty wyglądasz za to na niezłego deb***a ! za Polańskim jest wielka żydowska rodzina z Holland na czele!!! biedny pikusiu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...