Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawda kole w oczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....na pewno warto zawracać sobie głowę chorymi dywagacjami maluczkich na temat osób znanych, lubianych, a często także podziwianych za wielki wkład w kulturę narodową, w osiągnięcia sportowe lub inne służące całemu społeczeństwu? Faktycznie zaszczytem jest znaleźć się w tak zacnym gronie podobnie, jak ubliżającym byłoby dostrzec własne nazwisko wśród osób kojarzonych z Kaczyńskim, Ziobro, większością hierarchii kościelnej lub (chociażby) z "naszym" lubelskim starannie wykształconym politykiem Kowalskim ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romuald Lipko jako wyborca PISU [ jestem z tobą ]jest mi bardzo smutno że kłamstwo przykleją do Ciebie .Pytam kto za tym stoi aby oczerniać Romualda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artyści niepotrzebnie angażują się w politykę, a skoro tak to trzeba się liczyć z krytyką. Jest pan sam sobie winien, do czego był panu pan Komorowski? Ceniłem pana za muzykę a tu taki kleks....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i do czego Ci był potrzebny Brunek Analfabeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bolek kim jest a tak go hołubicie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pod kim dołki ten sam......szukali zdrajców w latach 90-tych, osądzali, oceniali ...a teraz jak francuskie Robezpiery same są na liście. Kto sieje wiatr ten burze zbiera. A teraz za rachunki i złe wybory niestety trzeba płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pisałam wczesniej,że Stalin wiecznie żywy ,tylko bez wąsów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pisałam wczesniej,że Stalin wiecznie żywy w innej skórze i bez wąsów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do robienia "list zdrajców" czyli tych. którzy zajmują stanowiska po wykopanych platfusach to zachęcała Polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli listę stworzyli ci, którzy utożsamiają się z tymi "Polakami, którzy porzucili Polskę, wyemigrowali, a teraz czują się "wielkimi Polakami"?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"LICENCJONOWANI ARTYŚCI" - ULUBIEŃCY REZIMU tw wolskiego... KWICZĄ ODRYWANI OD SCENICZNYCH KORYT PEŁNYCH GAZY DOTACJI ?? Olbrychski, STUHRowie, Janda, Rodowicz... benficjenci sceny komunistycznych kacyków. DOBRZE, że boli, powinno was boleć, bo moralnie jesteście winni przymierza z ANTYPOLSKIM SYSTEMEM!! Było duzo dobrych artystów, których KOMUNA WYCIEŁA i Pan LIPKO dobrze o tym wie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znowu w zyciu mu nie wyszło?" to jak wyjechał do USA? Ja nie mogłem chociaż kilka raZy kwity składałem. Nie lzia powiedzieli i koniec. Lojalke podpisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODPOWIEM WAM, CO BOLI PANA Romka:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli listę stworzyli ci, którzy utożsamiają się z tymi "Polakami, którzy porzucili Polskę, wyemigrowali, a teraz czują się "wielkimi Polakami"?!
Z daleka trochę więcej widać szeżej można powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znowu w zyciu mu nie wyszło?" to jak wyjechał do USA? Ja nie mogłem chociaż kilka raZy kwity składałem. Nie lzia powiedzieli i koniec. Lojalke podpisał?
po rusku ci tak powiedzieli w biurze paszportowym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOWRZYSZE! Pamietacie SPATIF? "„Jakie to smutne! Jakie to smutne, proszę pani. Wszyscy jesteśmy szwagrami, o, ten tu, przed tem by ł z tamtą, ona z tym drugim, ale po nim z tym, co tańczy , a on właśnie tańczy z żoną tamtego, co to też z tą, ale już dawno. Widzi pani, to nieuniknione. Za małe kółko, za mały ten krąg znajomych, wszyscy muszą tak ze wszystkimi…” Jakże trafnie ujał to pewien znany prlowski aktor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odgrzewane kotlety i zwykłe propagandowe odwrócenie uwagi od tych, co faktycznie powinni się wstydzić. Teraz jedynie chodzi o podważenie wszelkich możliwych list, które w końcu mają szanse ujrzeć światło dzienne. Tak właśnie postępowała bezpieka, by zdyskredytować możliwe przecieki. Wielu artystów miało wiele za uszami, pół biedy jeśli tylko podpisywali lojalki, by wyjechać na saksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda kole w oczy?
o jaką prawdę Tobie chodzi nawiedzony PISmaku?? to jest jakiś absurd to plucie jadem ...idz lepiej podkabluj sąsiada bo zapewne kupił sobie nowy telewizor ..a Twoja zazdrość nie zaznała granic. Typowy obraz PISowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zawsze zastanawiała kariera Rodowicz..
PODPOWIEM WAM, CO BOLI PANA Romka:  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...