Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co sądzę na ten temat ,otóż to co obecnie wyprawia obecna opozycja to pokaz bezradności ,oni nie potrafili rządzić /zarządzali tylko kasą/,nie potrafili przegrać i nie potrafią być opozycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest ważne kim kto był i jest obecnie , ważne czy jest i był człowiekiem . Jak kapuś i sprzedawczyk - to go do "wora" i na imię mu FRAJERZYNA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lipko Glowa do góry nie ma czym się przejmować pogadaja popisza glopoty muszą coś wymyslec żeby sensacja była. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest tak naiwne, że nawet trudno sobie wyobrazić, że dorośli łapią się na to. Kto wymyślił taką listę i podsunął frajerce do opublikowania? Czy ma to związek z "debatą o Bolku wg. Bolka"? Tak myślę. I jest w tym zamieszaniu tyle prawdy, co w marszach pt. KOD związku z prawdziwą demokracją, a w Platformie z obywatelami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romualdzie, komune moze i Pan przezyl ale to tatalajstwo co sie dorwalo do koryta, to nam juz robi takie cyrki ( a jakie ma w zanadrzu to tylko wielki kaczor imperator wie) ze komuna to bedzie przy tym pikus. Ciekawe gdzie zrobia obozy dla internowanych Polakow gorszego sortu, obstawiam Radom i Lichen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda.... PO nic nie zrobiło dobrego dla zwykłych ludzi. Co mi ku*** po wiaduktach czy autostradach, jak do gara nie ma co włożyć, bo zarobki głodowe, a jak się jeszcze tej Bieńkowskiej posłucha co tam pier***i na tych taśmach prawdy, to ręce opadają (że za 6000 to się wyżyć nie da)..... Taśmy te tylko obnażyły jak oni w PO żyją - za jaką kasę, i jak się zwykłymi ludźmi przejmują. Słodzili wam do telewizora a wy tak ich wspieraliście. PO i PO..... a w kieszeni zwykłego Polaka gówno. Wiem, że niektórym się powiodło, np. takiemu Lewandowskiego. On był dobry w gałę to ma co ma. Ale o zwykłych ludziach co nie mają takiego talentu zapominać nie można. A niestety, pod rządami PO tacy zwykli ludzie to tak byli traktowani jakby ich nie było..... Nie każdy jest Lewandowskim, ale to nie znaczy że można na niego srać (głodowe emeryturki, waloryzacja +2,50zł podwyżki - śmiech na sali - służba zdrowia umiera w kolejkach i długach) - tak się rządzi dla zwykłych ludzi. Lewandowskiego stać na prywatną służbę zdrowia, a zwykłego Kowalskiego ku*** nie. Trzeba o tym pamiętać. A nie srać na zwykłych ludzi. Tusk spier***ił z Bieńkowską do Unii i zadowolony.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga lista wrogow systemu bedzie na biezaco powiekszana, w Rydzykowie juz sie drukuja kwity kto wpuscil ksiecia i ile przeznaczyl na koperte, takze drzyjcie i modlcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest tak naiwne, że nawet trudno sobie wyobrazić, że dorośli łapią się na to. Kto wymyślił taką listę i podsunął frajerce do opublikowania? Czy ma to związek z "debatą o Bolku wg. Bolka"? Tak myślę. I jest w tym zamieszaniu tyle prawdy, co w marszach pt. KOD związku z prawdziwą demokracją, a w Platformie z obywatelami!
  Naiwne to było to, ze dorośli uwierzyli w dobrą zmianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O.K ale pan jest madrym i wrażliwym człowiekiem. Nie wyczuwal pan kim jest Komorowski , kto xa nim stoi i w jaki sposób został prezydentem? Co zrobił dla Polski? Jaka ma przeszłość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta lista to taki sam zabieg jak w programie Lisa z Karolakiem o Kindze Dudzie nie djacie się nabrać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan wspaniałym artystą. Podziwiam i bardzo cenię Pana twórczość. Tego nic nie zmieni. Ale czy tak trudno było dowiedzieć się kim naprawdę jest pan Komorowski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto napisał ten artykuł? nie wiadomo kto to listę napisał dlaczego i po co z tego artykułu nie wynika nawet czy to dobrze być na tej liście czy źle, skoro Janda sama go opublikowała a jest na tej liście więc chyba dobrze, ale z drugiej strony sprzedawczyk to nie jest podobne do bohater, no chyba że siły zła stworzyły tą listę. artykuł bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirtualna Polonia to przybudówka PISu. Wyraża to co myśli nasz Naczelnik Państwa - Jarosław Kaczyński Wielki. AVE JAROSŁAW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny "artycha", którego dręczyła komuna, jak można być tak zakłamanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny bedny Lipko - niesłusznie go pomawiają o kolaborację ze złodziejkem sokowirówek i obrazów z muzeum narodowego ... otóż każde działanie ma swoje konsekwencje -  tego kto właził bez wazeliny w tyłek Komorowskiemu nazywają zdrajcą - czyżby nie mieli podstaw i prawa? otóż jednak mają i podstawy do tego i słuszne prawo ... kiedy ja się zaangażowałem w sprawę antydemokratycznych działań Żuka w Centrum Kultury i łamania prawa i dobrego obyczju w związku z niedopuszczeniem do debaty Mariana Kowalskiego mimo tego że ogłaszano że będzie on na debacie podobnie jak wtedy kiedy zdecydowałem się będąc formalnie członkiem PPS wystartować z list Ruchu Narodowego to nazwano mnie faszystą, a Dziennik wschodni zabronił mi pisać pod nazwiskiem na swoim forum - żądając za taką mozliwość zwyczajnie pieniędzy ... to był proszę pana łzawego Lipki koszt posiadania własnego zdania  w życiu nie ma bowiem ku*** nic darmo - za wszystko trzeba zapłacić za luksus własnego zdania też ... lubiłem pracować z Budką miało się poczucie że wykonuje się robotę dla ludzi którzy swoja robote też traktują powaznie jednak to co teraz widzę i czytam powoduje że muszę powiedzieć że Budk powinna słuchać więcej piosenek iinych zespołów np Perfectu https://www.youtube.com/watch?v=aK4x0lECX8I Romualdzie L - stać cię na luksus własnego zdania czy będzieśz publicznie lał ślozy że się nie dorobiłeś wystarczająco? nie żenuj do cholery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze że przeżył komunę a nie walczył z komuną. Bo jemu i Budce w komunie żyło się na bogato i ekskluzywnie. Koncerty,festiwale,nagrody. Budka Suflera ,Maryla Rodowicz,czy Olbrychski byli pupilami sekretarzy PZPR i Lipko to wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszewski junior - muzyk syn prominentnego komunisty (tak prominentnego że miał być szefem PPR-u) nagrał swego czasu piosenkę o starych dobrych czasach komuny - tych które tak żewnie wspomina dziś Lipko https://www.youtube.com/watch?v=j_GOWffKugM pod koniec tamtych czasów zdarzyło mi się jechać z Romualdem Lipko z Kraśnickiej w okolice 3 maja  podwoził mnie i kumpla nocą do centrum - dałem wtedy plamę mówiąc głośno że kurde skadś znam tę twarz jakby z jakiegos zespołu - Pod Budą chyba... zastanawiam się czy teraz kiedy już tetryczeję nie zacznę mylić Lipki z Budką - z posłem Budką oczywiście jak się tak przygladam to wypisz wymaluj Romuld Budka poseł PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda kole w oczy?
Powiem krótko !!! Wszyscy - i ci "patrioci" i ci rozsądni, żyjemy dzięki tzw. KOMUNIE ...Gdyby nie ona,  byłaby tysiącletnia Rzesza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko, czy na tym forum piszą ludzie problemami psychicznymi?   Facet ma jakieś poglądy (popierał Komorowskiego). Oburza się, że wrzucają go na listę "zdrajców: I słusznie. Też byłbym oburzony. Tak jak "prawicowcy" są oburzeni gdy ich się nazywa oszołomami.    Panie Leniak - nie, nie mają prawa nazywać zdrajcą. Przecież idąc tym tropem to Pana mogliby nazywać faszystą albo narodowym socjalistą. Protestował by Pan?    A  i sprawa p. Lipki i komuny. Przypominam, że największe sukcesy Budki to koniec lat 90tych - "bo do tanga trzeba dwojga"   :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...