Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla artystów zaangażowanie się bezpośrednio w bieżącą politykę jest szalenie niebezpieczne. Przekraczają granice z artystów stają się automatycznie politykami. Skupiają na sobie wszystkie negatywne emocje przeciwników politycznych, ze względu na swoją popularność. Myślę, że angażowanie się artystów w politykę jest objawem wypalenia ich mocy twórczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"„Jakie to smutne! Jakie to smutne, proszę pani. Wszyscy jesteśmy szwagrami, o, ten tu, przedtem był z tamtą, ona z tym drugim, ale po nim z tym, co tańczy, a on właśnie tańczy z żoną tamtego, co to też z tą..., ale już dawno. Widzi pani, to nieuniknione. Za małe kółko, za mały ten krąg znajomych, wszyscy muszą tak ze wszystkimi…” Jakże trafnie ujął to pewien lubiany w SPATIFie prlowski aktor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest tak naiwne, że nawet trudno sobie wyobrazić, że dorośli łapią się na to. Kto wymyślił taką listę i podsunął frajerce do opublikowania? Czy ma to związek z "debatą o Bolku wg. Bolka"? Tak myślę. I jest w tym zamieszaniu tyle prawdy, co w marszach pt. KOD związku z prawdziwą demokracją, a w Platformie z obywatelami!
Wystarczy poczytać komentarze, żeby utwierdzić sie w przekonaniu, że to sprawa na zamówienie. Tak jak powiedział Tusk, wczoraj powtórzyła Kopaczowa ze Schetyną: trzeba Polakom wbić kłamstwo do głowy, to uwierzą. Trzeba kłamstwo wielokrotnie powtarzać, to stanie się faktem. Komentarze nieprzychylne obecnej ekipie rządzącej pisane są przez jedną osobę w celu zasiania fermentu. Wystarczy przestać pisać, ulegać manipulacyjnym sztuczkom i hejter lewactwa wymięknie. Najpierw mnie opluje, potem wymięknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyluzujcie wszyscy.Kogo obchodzą czyjeś poglądy.Dla mnie możecie wierzyć w drewnianą łyżkę.Bieżące życie tak absorbuje,ze szkoda czasu,zdrowia na roztrząsanie kto ,kiedy z kim.Budka gra dla pieniędzy i obojętnie kto płaci.Gdyby chcieli mi płacić to reklamowałabym wibrator.Nie dajcie się zwariować.Wojnę to prowadzi PO i PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko !!! Wszyscy - i ci "patrioci" i ci rozsądni, żyjemy dzięki tzw. KOMUNIE ...Gdyby nie ona,  byłaby tysiącletnia Rzesza !
 bzdury opowiadasz - Rzesza i Komuna to byli sojusznicy i ten sojusz skierowany zresztą przeciwko Polsce i Polakom nie skończył się wcale gdy pomiędzy tymi dwoma totalitarymami wybuchał wojna - odwrotnie zadziałał z cała mocą np podczas Powstania Warszawskiego załatwionego przez sojuszników Rzeszę i Komunę ... sojusz ten zresztą trwa chyba i do dziś dnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko, czy na tym forum piszą ludzie problemami psychicznymi?   Facet ma jakieś poglądy (popierał Komorowskiego). Oburza się, że wrzucają go na listę "zdrajców: I słusznie. Też byłbym oburzony. Tak jak "prawicowcy" są oburzeni gdy ich się nazywa oszołomami.    Panie Leniak - nie, nie mają prawa nazywać zdrajcą. Przecież idąc tym tropem to Pana mogliby nazywać faszystą albo narodowym socjalistą. Protestował by Pan?    A  i sprawa p. Lipki i komuny. Przypominam, że największe sukcesy Budki to koniec lat 90tych - "bo do tanga trzeba dwojga"   :P
No przecie pisałem że tak własnie mnie nazywają czy protestuję? wysmiewam raczej niz się skarżę a na pewno już nie wypłakuję się w mankiet redakcji Sztandaru Ludu natomiast oczywiście że mają prawo mnie nazywać narodowym-socjalistą czy faszystą co do narodwoego socjalizmu to jest to też oczywiście prawda - w PPS byłem bowiem zawsze zwolennikiem i przedstawicielem tradycji Limanowskiego i Gminy Narodowo-socjalistycznej - jednego z ugrupowań z których powstał PPS natomiast co do faszyzmu - nic oczywiście nie mam wspólnego ani z włoskimi ani z hiszpańskimi faszystami czy falangistami... jednak komuniści PPS i PPS-owców nazywali i nazywają faszystami uzywają słowa fasysta jako epitetu czy też w ich rozumieniu obelgi jest jednak wolnośc słowa mają więc prawo pier***ić dowolne durnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszewski junior - muzyk syn prominentnego komunisty (tak prominentnego że miał być szefem PPR-u) nagrał swego czasu piosenkę o starych dobrych czasach komuny - tych które tak żewnie wspomina dziś Lipkohttps://www.youtube.com/watch?v=j_GOWffKugM pod koniec tamtych czasów zdarzyło mi się jechać z Romualdem Lipko z Kraśnickiej w okolice 3 maja podwoził mnie i kumpla nocą do centrum - dałem wtedy plamę mówiąc głośno że kurde skadś znam tę twarz jakby z jakiegos zespołu - Pod Budą chyba... zastanawiam się czy teraz kiedy już tetryczeję nie zacznę mylić Lipki z Budką - z posłem Budką oczywiście jak się tak przygladam to wypisz wymaluj Romuld Budka poseł PO...
Nie profanuj Pan tworczosci Kazika i Kultu, doczepiajac ich do swoich chorych wizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy artysta nie płaszczy się przed nikim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Romku ! To szaleńcy i obrzydusy, przejmowanie się tą sektą uwłacza godności ! Niech się wytrują tą ziejącą żółcią zmieszaną ze smołą z piekła bo tam ich miejsce ! Talibowie przy nich to aniołki ! Głowa do góry. Ciemnotę, tępotę i kretynów trzeba tylko omijać szerokim łukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODPOWIEM WAM, CO BOLI PANA Romka:  
Ale mnie to cieszy a nie boli ! Sam bym był zaszczycony takim zdjęciem ! Brawo Romek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mnie to cieszy a nie boli ! Sam bym był zaszczycony takim zdjęciem ! Brawo Romek !
gdybym był tu z kurduplem lub rydzokim to obciach dla całej rodziny, wsi i zagranicy ! A tak to NOBILITACJA z tak Szanowanym - SUPER !!!! -*+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romanie.W końcu na Pana "grzbiecie" wyjechał Cugowski,a i tak nikt Panu nie odbierze tego co Pan skomponował.NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ SZMACIARZAMI Z JAKIEGOŚ PIŚMIDŁA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie jest przykro że taka lista istnieje, tylko ze istnieją tacy ludzie co w sposób publiczny, jawny odważyli się zdradzić najukochańszą Rzeczypospolitą! Jej wolność okupiliśmy takim ogromnym morzem krwi a mimo to są zaprzańce co do interwencji wzywają obce mocarstwa, jakby mało było że i tak 80% medii w kraju należy do Niemieckich koncernów. Kto nie wyciaga wniosków ze swojej historii musi ją znów boleśnie powtarzać. Zwracam się do zdrajców Polaków, przestańcie rozczulać się nad korytem, pochylcie głowę nad Rzeczypospolitą, bo niczym innym nie jesteście jak wypirdki obcego kapitału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODPOWIEM WAM, CO BOLI PANA Romka:  
Czyżby pana Romka bolało, że jest na jednym zdjęciu z byłym senatorem z PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie jest przykro że taka lista istnieje, tylko ze istnieją tacy ludzie co w sposób publiczny, jawny odważyli się zdradzić najukochańszą Rzeczypospolitą! Jej wolność okupiliśmy takim ogromnym morzem krwi a mimo to są zaprzańce co do interwencji wzywają obce mocarstwa, jakby mało było że i tak 80% medii w kraju należy do Niemieckich koncernów. Kto nie wyciaga wniosków ze swojej historii musi ją znów boleśnie powtarzać. Zwracam się do zdrajców Polaków, przestańcie rozczulać się nad korytem, pochylcie głowę nad Rzeczypospolitą, bo niczym innym nie jesteście jak wypirdki obcego kapitału.
Zdrajcy narodu to ci ktorzy lamia konstytucje i zamieniaja kraj dekomkratyczny w katolicka dydktature niejakiego Maliniaka jedzacego z reki Jarowi Polske Zbaw. Dobrze prawisz, nie poto nasi przodkowie przelewali krew, zeby obszczymurki z pisu wszystko rozpieprzyli, znajda sie na was latarnie na ktorych zawisniecie oj znajda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romualdzie przykro mi że przyłączył się pan do obciachu, poważnie...bo ten obciach wygonił 3,5 miliona nie tych ludzi co potrzeba. Wyjechali najzdolniejsi a pozostali co wraz z KODem podrygują na sznureczkach jak nie Rosji to Niemiec. Żal mi Polski i tych profesorów historii co "TAKIEJ" Polski i miłości do Niej tak was nauczyli. Myślicie że zachód was kocha? Jesteście tylko użytecznymi im narzędziami. Paradoksem jest że rządy PiS są po raz pierwszy rządami prawicowymi a więc przeciwników komuny, z tą którą tak niby kazdy z was walczył. Pytam czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna lista ! A Lipko niech się wstydzi udziału w cyrku " Bula ". Prawdziwy artysta stroni od polityki ! Ma prawo mieć poglądy polityczne, ale niech je wyraża na imieninach u cioci Krysi. Janda to osobny temat - rozchwiana emocjonalnie starucha, rozedrgana, trzęsąca grzywką, nudna aktorka, którą wykreował Wajda. Rzeczywiście - kwiecie aktorstwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci nasi rokendrolowcy mają takie papiery w SB/UB, że głowa mała. Zresztą, tam na wielu mają haki. Nie dziwi więc, że artyści pieją falsetem. No bo basem nie mogą - jaja im ucięli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna lista ! A Lipko niech się wstydzi udziału w cyrku " Bula ". Prawdziwy artysta stroni od polityki ! Ma prawo mieć poglądy polityczne, ale niech je wyraża na imieninach u cioci Krysi. Janda to osobny temat - rozchwiana emocjonalnie starucha, rozedrgana, trzęsąca grzywką, nudna aktorka, którą wykreował Wajda. Rzeczywiście - kwiecie aktorstwa...
  Jako osoba, skierowana zdecydowanie antyKODowo, napiszę tak - możemy negatywnie oceniać polityczne występy pani Jandy, ale nie daje nam to żadnego prawa do jej personalnego obrażania. Niestety, przeczytałam bardzo duzo bardzo wuolgarnych i chamskich komentarzy pod jej adresem, i musze tu zdecydowanie zaprotestować. Janda, niezaleznie od swoich politycznych sympatii, jest aktorką wybitną. Raz widzialam ją na zywo, w spektaklu "Boska" (również przez nią wyreżyserowanym), i co tu dużo mówić, jest to jeden z najlepszych spektakli, jakie widziałam w zyciu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lipko szkoda że Pan tak nisko upadł. Nie jest Pan do końca taki inteligentny skoro zaufał Pan takiemu kreatorowi Polskości jakim jest niejaki p Komorowski. Pewnie wszyscy myśleliście że wasza passa będzie trwać do końca świata i jeden dzień. Wstyd! Co dalej robić? Podkulić ogon i siedzieć cicho, to jedyna rada dla takich osobników.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...