Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jako osoba, skierowana zdecydowanie antyKODowo, napiszę tak - możemy negatywnie oceniać polityczne występy pani Jandy, ale nie daje nam to żadnego prawa do jej personalnego obrażania. Niestety, przeczytałam bardzo duzo bardzo wuolgarnych i chamskich komentarzy pod jej adresem, i musze tu zdecydowanie zaprotestować. Janda, niezaleznie od swoich politycznych sympatii, jest aktorką wybitną. Raz widzialam ją na zywo, w spektaklu "Boska" (również przez nią wyreżyserowanym), i co tu dużo mówić, jest to jeden z najlepszych spektakli, jakie widziałam w zyciu.
Jeśli tak było, to naprawdę niewiele Pani w życiu widziała.. Nie widzę sensu, aby rozszerzać swą odpowiedź. Pani i tak nie przekonam, że Janda jest mierną aktorką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem myślę że działalność pana L.na polu polityki przyczyniła się do upadku wspaniałego zespołu BS.Nie lepiej było zachować dobre wspomnienia?To samo dotyczy wszystkich artystów angażujących się w ten chlew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romualdzie przykro mi że przyłączył się pan do obciachu, poważnie...bo ten obciach wygonił 3,5 miliona nie tych ludzi co potrzeba. Wyjechali najzdolniejsi a pozostali co wraz z KODem podrygują na sznureczkach jak nie Rosji to Niemiec. Żal mi Polski i tych profesorów historii co "TAKIEJ" Polski i miłości do Niej tak was nauczyli. Myślicie że zachód was kocha? Jesteście tylko użytecznymi im narzędziami. Paradoksem jest że rządy PiS są po raz pierwszy rządami prawicowymi a więc przeciwników komuny, z tą którą tak niby kazdy z was walczył. Pytam czym?
Wiesz ze gdzies dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele. Najwiecej Polakow spieprzylo za granice ale za rzadu pisu a nastepni dolaczyli po ostatnich wyborach, zreszta pis im jasno przekazal, ze nie maja juz do czego wracac. Komor byl obciachem ale czy sterowana kukielka wodza i gawiedzi koscielnej nia rowniez nie jest, z deszczu pod rynne jak to mowia. Przestancie chrzanic z tym kodem i mocarstwami, boicie sie tych kodowcow jak Jaro karty do bankomatu. Prawda jest taka, ze sami prowadzicie ten kraj ku pelnemu rozpieprzowi, zal mi was, podrygujecie u kleru jak pacynki w teatrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam p. Lipce, że były w Polsce i drastyczniejsze określenia i drastyczniejsze czasy, gdy hołubiąca "artystów" komuna strzelała patriotom w tył głowy nazywając ich "zaplutymi karłami reakcji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tak było, to naprawdę niewiele Pani w życiu widziała.. Nie widzę sensu, aby rozszerzać swą odpowiedź. Pani i tak nie przekonam, że Janda jest mierną aktorką.
   Po pierwsze primo: nie Panu oceniać, ile ja w życiu widziałam. Po drugie - przyznaję się do bycia laikiem w dziedzinie aktorstwa i teatru. Uwazam, że mam do tego prawo, gdyz nie mozna być ekspertem od wszystkiego. Sa inne dziedziny na których się znam. Ja po prostu lubię teatr. Bardzo lubię, i po prostu jako zwykły laik, oceniam spektakle bardzo prosto, na zasadzie - podoba sie/nie podoba.  Pan, jako znawca teatru i sztuki aktorskiej, patrzy na to trochę inaczej. Pan jest ekspertem, ja - laikiem. MOze jednak zaszczyci mnie Pan odrobina swojej wiedzy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz ze gdzies dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele. Najwiecej Polakow spieprzylo za granice ale za rzadu pisu a nastepni dolaczyli po ostatnich wyborach, zreszta pis im jasno przekazal, ze nie maja juz do czego wracac. Komor byl obciachem ale czy sterowana kukielka wodza i gawiedzi koscielnej nia rowniez nie jest, z deszczu pod rynne jak to mowia. Przestancie chrzanic z tym kodem i mocarstwami, boicie sie tych kodowcow jak Jaro karty do bankomatu. Prawda jest taka, ze sami prowadzicie ten kraj ku pelnemu rozpieprzowi, zal mi was, podrygujecie u kleru jak pacynki w teatrze.
Duda zbiera bardzo pozytywne recenzje za granicą, i żeby się o tym przekonać, wystarczy poczytac komentarze w zagranicznych mediach. Po raz pierwszy mamy rząd, który zaczał dbac o nasz narodowy interes. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czasem bywa, że z opluwaczy robią się z czasem opluwani. Ale mamy demokrację i 3 miesiące temu mieliśmy jej triumf!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda zbiera bardzo pozytywne recenzje za granicą, i żeby się o tym przekonać, wystarczy poczytac komentarze w zagranicznych mediach. Po raz pierwszy mamy rząd, który zaczał dbac o nasz narodowy interes. 
Pan prezydent Wałęsa nie tylko zbierał pozytywne opinie, ale chcieli mu wybudować swego czasu kopiec...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze primo: nie Panu oceniać, ile ja w życiu widziałam. Po drugie - przyznaję się do bycia laikiem w dziedzinie aktorstwa i teatru. Uwazam, że mam do tego prawo, gdyz nie mozna być ekspertem od wszystkiego. Sa inne dziedziny na których się znam. Ja po prostu lubię teatr. Bardzo lubię, i po prostu jako zwykły laik, oceniam spektakle bardzo prosto, na zasadzie - podoba sie/nie podoba. Pan, jako znawca teatru i sztuki aktorskiej, patrzy na to trochę inaczej. Pan jest ekspertem, ja - laikiem. MOze jednak zaszczyci mnie Pan odrobina swojej wiedzy?
Komentarz do Pani komentarza zamieściłem. Albo przeoczyłem, albo go nie zamieszczono. Niemniej, nie mam zamiaru dzielić się z Panią wiedzą, którą zdobywałem przez lata... Długie lata... A Pani niech nadal uwielbia Jandę, tę aktorkę z adhd- mierną, ale wierną :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest właścicielem tego portalu? Autor sprawdził czy to nie jakas celowa akcja promocyjna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"LICENCJONOWANI ARTYŚCI" - ULUBIEŃCY REZIMU tw wolskiego... KWICZĄ ODRYWANI OD SCENICZNYCH KORYT PEŁNYCH GAZY DOTACJI ?? Olbrychski, STUHRowie, Janda, Rodowicz... benficjenci sceny komunistycznych kacyków. DOBRZE, że boli, powinno was boleć, bo moralnie jesteście winni przymierza z ANTYPOLSKIM SYSTEMEM!! Było duzo dobrych artystów, których KOMUNA WYCIEŁA i Pan LIPKO dobrze o tym wie!
Święta prawda !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto wpis Palikota - " Po wczorajszym jubileuszowym koncercie Budki Suflera poszliśmy w gronie kilku znajomych na kolację do warszawskiej restauracji U Kucharzy. Romuald Lipko, kompozytor i twórca zespołu, opowiadał wspaniałą historię z czasów PRLu o konieczności śpiewania na Festiwalu Piosenki w Zielonej Górze, żeby nie stracić paszportów, o zaszywaniu się esperalem w związku z trasą koncertową po ZSRR i wiele innych...." Palikot i Lipko... Co za mezalians ! A może nie mezalians lecz biologiczny , pasożytniczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"moim udziałem w spocie wyborczym Bronisława Komorowskiego" - oj, nie wiedziałem, że Lipko to zrobił. Dla mnie Lipko to w tym momencie zero - nie tylko intelektualne. Jakimż trzeba być - przynajmniej - nierozgarniętym człowiekiem, żeby poprzeć analfabetę sowieckiej proweniencji o ukradzionym nazwisku, powiązanego rodzinnie z ubecją, dla którego oddanie Polsce manifestuje się poprzez pożeranie czekoladowego orła !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko !!! Wszyscy - i ci "patrioci" i ci rozsądni, żyjemy dzięki tzw. KOMUNIE ...Gdyby nie ona,  byłaby tysiącletnia Rzesza !
                Piszesz o Rzeszy a zapominasz że wiecej ofiar i niedoli przynieśli nam homosovietikusy. Nigdy w historii nasz kraj nie poniósł takich ofiar jak za Stalina, bo tylko sowieci wywiazali się z umowy Ribbentrop-Mołotow wyniszczając naszą inteligencję. Co zreszto widać że tej umowy sowieci nadal nie wypowiedzieli, w Smoleńsku dali popis. Nigdy w świecie i nigdy na świecie nie zabito 2 prezydentów cały sztab generalny WP i kwiat opozycji. Oczywiście bez współpracy z t. Arabskim i agentem Turowskim nie wsadzono by wszystkich ViPów do Tutki. Ale czas pokaże jakie mieliśmy władzę. Nato a konkretnie w Niemczech mają przecież ifrarot fotografie ze smoleńska, dlaczego o tym milczą? Czyżby dalej "pakt działał". Natomiast kto z PiS czy Po to mało wazne, tylko kto z Polską a kto jest zdrajcą. Niewiedza nie usprawiedliwai nikogo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czasem bywa, że z opluwaczy robią się z czasem opluwani. Ale mamy demokrację i 3 miesiące temu mieliśmy jej triumf!!!!!!
 nie bój KOD to zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz ze gdzies dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele. Najwiecej Polakow spieprzylo za granice ale za rzadu pisu a nastepni dolaczyli po ostatnich wyborach, zreszta pis im jasno przekazal, ze nie maja juz do czego wracac. Komor byl obciachem ale czy sterowana kukielka wodza i gawiedzi koscielnej nia rowniez nie jest, z deszczu pod rynne jak to mowia. Przestancie chrzanic z tym kodem i mocarstwami, boicie sie tych kodowcow jak Jaro karty do bankomatu. Prawda jest taka, ze sami prowadzicie ten kraj ku pelnemu rozpieprzowi, zal mi was, podrygujecie u kleru jak pacynki w teatrze.
  Większego przekłamania faktów w życiu nie widziałem. Za PiS kazdy chciał wracać, zarobić i wracać....PO te szanse i marzenia Polakom zabrało. Przecież dopiero wejście do EU otworzyło nam drogę! Po drugie nigdy , nawet za rządów SLD nie było 78% maturzystów którzy nie widzieli przyszłości we własnym kraju! To skandal, ja też chciałem wrócić, ale po co? By kolesiom zapełniać kieszenie, by nadal "resortowe dzieci" robiły za bissssnesmennów a nie zwykłych złodzieji? Dzisiaj widzimy to jak na dłoni, pierwszy rząd prawicowy i jak komuna się skrzykuje, nawet napuszczając obce mocarstwa na nas. Powtarza się 1792, i oby nie do końca, bo może Polski nie damy już rady ocalić, ale jak Kościuszko zdążymy zdrajców ukarać. Piszesz też o klerze, i to tonem co dla Polaka nie przystoji, bo 94% nas przyznaje się w mniejszym lub większym stopniu do katolickiej wiary. Wiec wstyd obrażać cały naród będąc samemu w tolerowanym marginesie.  Bez wiary i Boga nie byłoby Polski i jej państwowości. Wstyd że piszesz na forum z takimi brakami wiedzy i to podstawowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda zbiera bardzo pozytywne recenzje za granicą, i żeby się o tym przekonać, wystarczy poczytac komentarze w zagranicznych mediach. Po raz pierwszy mamy rząd, który zaczał dbac o nasz narodowy interes. 
  Masz całkowitą rację, ale kto z tych panów zna angielski czy niemiecki, który oriętuje się co naprawdę w polityce się liczy? Jestem dumny z prezydenta Dudy, to co pominęły POpaprane media to wstyd, jego wizyta w Chinach i Azji to wspaniała wizytówka Polski. Pani premier w parlamencie EU zaorała i Schulza i całą komisję.....natomast tego napewno nie znacie...Waszczykowski zajechał Steinmeiera propozycją uzbrojenia i wyszkolenia młodych zdrowych uchodźców (85%) i wysłać ich by oswobodzili swój kraj. Na zachodzie zrobiło to furorę i poparcie dostali z Bawarii z CSU a to przecież siostrzana partia A. Merkel. O sukcesie min. Suszki który wraz z delegacją austriacką byli praktycznie autorami paktu klimatycznego którego zgodnie przyjęli wszystkie kraje świata. Jedynie w polskich mediach nawet tych na garnuszku rzadowym , o takich faktach nic nie podano. Bo trzeba jeszcze dużo oczyścić, wyrzucić te już zgnite dywany, by w Polsce mogli ludzie zyć jak na całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 nie bój KOD to zmieni
  Komitet Obalenia Demokracji już pokazał kim i czym jest. PO prostu zdrajcami, jakież zdziwienie i konsternacja była w EU  gdy przewodnicząca partii frakcji zielonych powoływała się na rozmowę z Kijowskim. To był dla niej szok gdy została skonfrontowana z faktami. Swoją drogą mam w tym swój udział, bo jak można tak działać, stawiać kogoś pod pręgierz bez zaznojomienia się z faktami? Doskonale rozumiem zmartwienie Niemców, stracą kolonialnię w Polsce, ale propozycja rządu polskiego jako ich partnera zaszokowała i skonsternowała politycznych adwersarzy. To było to, czego nie było przez 8 lat rzadów obciachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto wpis Palikota - " Po wczorajszym jubileuszowym koncercie Budki Suflera poszliśmy w gronie kilku znajomych na kolację do warszawskiej restauracji U Kucharzy. Romuald Lipko, kompozytor i twórca zespołu, opowiadał wspaniałą historię z czasów PRLu o konieczności śpiewania na Festiwalu Piosenki w Zielonej Górze, żeby nie stracić paszportów, o zaszywaniu się esperalem w związku z trasą koncertową po ZSRR i wiele innych...." Palikot i Lipko... Co za mezalians ! A może nie mezalians lecz biologiczny , pasożytniczy
  Palikot niech się zajmie swoimi "małpkami", Lipko tekstami piosenek, a patriotom niech dadzą rządzić. Za 4 lata będzie rozliczenie, ale jak tak dalej zdrajcy będą niszczyć wszystko co Polskie, to PiS będzie miał władzę dożywotnią. Polacy to nie lisowszczyzna i nie wilcze doły. Polska też nie jest H. D. i kamieni kupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajcy narodu to ci ktorzy lamia konstytucje i zamieniaja kraj dekomkratyczny w katolicka dydktature niejakiego Maliniaka jedzacego z reki Jarowi Polske Zbaw. Dobrze prawisz, nie poto nasi przodkowie przelewali krew, zeby obszczymurki z pisu wszystko rozpieprzyli, znajda sie na was latarnie na ktorych zawisniecie oj znajda.
  Obszczymurek jak nazwałeś, to są ci co moczem gasili swieczki modlącym się babciom, a policjantom stojącym o parę metrów zabroniono interweniować. Nie kradnij mojego określenia dla tych króciaków. Bronek i Donald grali w jednej drużynie ale tramkarzy a nie zawodowców, dlatego tak krwawo się dla naszych prezydentów to skończyło. Zdrajcy są tak samo niebezpieczni jak w 39r. tz. volsdeutsche....Polacy ich rozliczą jak Kościuszko rozliczył. PiS to jedyna nadzieja na "pociotków" z PSL i "kolesiów " z PO, oraz nowych zdrajców opłacanych przez obcy kapitał Petru, Kijowski i pozostała wataha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...