Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pamiętajcie rodacy, wiedza nie boli, uczcie się na swoich błedach z histori, bo będziecie musieli ją znów powtarzać. Obcy jak będą w Polsce rządzić , to tylko dla siebie (kolesiów) dobrze , jak Donaldinio o pruskich korzeniach czy Bronek o bolszewickich. Nie wstyd wam za pomnik w Ossowie z 22 bagnetami wymierzonymi w Warszawę....co po tym ze je już zmieniono, symbol pozostał. Wstyd mi za takich "patriotów"  w homosovietikusów sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz do Pani komentarza zamieściłem. Albo przeoczyłem, albo go nie zamieszczono. Niemniej, nie mam zamiaru dzielić się z Panią wiedzą, którą zdobywałem przez lata... Długie lata... A Pani niech nadal uwielbia Jandę, tę aktorkę z adhd- mierną, ale wierną :-)
  Widocznie był bład systemu, tak czasem bywa, ze się coś nie chce zamiescic. Ad rem. Jaki jest sens zdobywania wiedzy, którą potem zachowujemy dla siebie? Cały sens w jej poszerzaniu lezy w tym, zeby sie kiedys nią z kimś dzielić. Poznałam w zyciu wielu ludzi, ktorzy posiedli wiadomosci naprawdę unikatowe, i z wielką radoscią się nimi dzielili. Taką osobą był np. śp. Robert Kuwałek. Zas z Pana, tak mi się wydaje, jest zwykly kłamczuszek. Coś mi się wydaje, ze nie zna sie Pan na teatrze i nie potrafiłby Pan przeprowadzić krytycznej analizy gry aktorskiej Krystyny jandy, za to lubi Pan od czasu do czasu wsadzić komuś szpilę. Czyż tak nie jest?
Ostatnio edytowany 29 stycznia 2016 r. o 10:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...