Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosną ceny paliw w woj. lubelskim. Największe podwyżki po Nowym Roku

Utworzony przez Zorro, 13 grudnia 2010 r. o 09:19
Zdziwilbym sie gdyby byla obnizka, ale nawet jak taniej za barylke to i tak nie bedzie mniej. Kabza sie liczy. Lubie podwyzki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zgrozo!!! Ludzie zróbmy z tym porządek. Zorganizujmy się i zacznijmy strajkować!!! Jak długo damy się okradać temu "polskiemu" rządowi??? Mamy już i tak najdroższe paliwo w Europie w stosunku do naszych zarobków. Dziś rocznica wprowadzenia stanu wojennego i pomimo moich 25 lat podziwiam ludzi, którzy potrafili przeciwstawić się rządzącym, rosnącym cenom, niskim zarobkom, itp. A dziś?? Ślepo wierzymy mediom. Jesteśmy tak zmanipulowani, że co nie powie premier, to my i tak łykamy??? A najbardziej przeraża mnie to, że ludzie wykształceni( nie prości, zwykli) są najbardziej podatni na manipulowanie!!! Obudźmy się i zacznijmy walczyć o swoje, o swoją godność, o godność naszych dzieci!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ku*** odrazu po 20zl zrobia.. Ja pier***e zalatwiam lewe tablice i jak panstwo okrada mnie tak jak bede kradl paliwo.. moze ku*** komus to da cos do myslenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michu napisał:
O zgrozo!!! Ludzie zróbmy z tym porządek. Zorganizujmy się i zacznijmy strajkować!!! Jak długo damy się okradać temu "polskiemu" rządowi??? Mamy już i tak najdroższe paliwo w Europie w stosunku do naszych zarobków. Dziś rocznica wprowadzenia stanu wojennego i pomimo moich 25 lat podziwiam ludzi, którzy potrafili przeciwstawić się rządzącym, rosnącym cenom, niskim zarobkom, itp. A dziś?? Ślepo wierzymy mediom. Jesteśmy tak zmanipulowani, że co nie powie premier, to my i tak łykamy??? A najbardziej przeraża mnie to, że ludzie wykształceni( nie prości, zwykli) są najbardziej podatni na manipulowanie!!! Obudźmy się i zacznijmy walczyć o swoje, o swoją godność, o godność naszych dzieci!!!!!
zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Dlaczego mamy tak niskie zarobki, a za wszystko musimy płacić często dwa razy drożej, niż nawet w innych miastach Polski, nie wspominając o Europie? Lubelszczyzna nigdy nie wyjdzie na prostą, jeżeli ludzie nie będą mieli niedługo z czego żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona wyspa zielonych nieudaczników-szumnie zwanych politykami...........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenapaliw.pl sprawdzaj i uzupełniaj by wiedzieć gdzie tankować najtaniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielona gora woj lubuskie markety on 4.35 95pb 4.55 eko petrol on 4.34 z rabatem 4.29 95pb 4.53 z rabatem 4.48 statoil on 4,73 on gold 4,98 98 pb 5.09 gaz 2.36 takie ceny sa w lubuskim woj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie nauczka dla wyborcow,którzy oddali swoje gŁosy na hazardzistow i gumofilcowych!Cos mi się zdaje ,że w 2011 roku/zwłaszcza po wyborach / ludzie obudzą się,ale bedzie za póżno.Wtedy pozostanie tylko kryterium uliczne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Platformo Obywatelska. Rządy tej partii doprowadziły do całkowitej ruiny to państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie gaz kosztuje 2,50zł... 2 lata temu w wakacje kosztował w granicach 1,50zł, w te wakacje taniej jak 2zł nigdy nie był. Rok temu w zimie był w granicach 2zł, teraz 2,50. Róznica 50 groszy na litrze. tylko 50 czy aż 50 ? Auto spala przykładowe 10l/100km = 25zł. Kiedyś by to kosztowało 20zł. Miesięcznie jeżdżę 22x60km = 1300km = 325zł. kiedyś byłoby to 260zł. różnica wynosi ok 65zł miesięcznie, 780zł rocznie. To jest obliczenie takiego codziennego jeżdżenia do pracy Nie liczę innych wyjazdów które też są. Czyli w plecy z 1tys zł rocznie jestem na bank ; D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMOSC- GAZ WCZORAJ 2,7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tankuje ropę po 3.5 zł/l od wschodnich sąsiadów. Mam pewnego dostawcę. Autko od 3 lat sprawuje się świetnie, te same osiągi i spalanie co na ropie z orlenu. I to nie zabytek tylko passat z 2004 roku 130 KM. Dodam, że obecnie ropa jest zimowa i przy -20C nic się z nią nie dzieje. Radzę spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatek wzrośnie o 1% a cena o kilka procent. złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...