Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rośnie cena ubezpieczenia OC, spada wartość aut. Niektórzy porzucają swoje samochody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2016 o 15:17 Powrót do artykułu
Szkoda, że państwo nie nadąża za zaradnymi byłymi posiadaczami aut... Znów osiedlowe parkingi staną się "wieczną przechowalnią" aut i prawo nic z tym jak zwykle zrobić nie będzie mogło... A my, użytkownicy aut nie mając gdzie zaparkować będziemy dostawać mandaty za parkowanie 149cm od krawędzi chodnika...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobra zmiana
0
Jedynym sensownym rozwiązaniem jest wprowadzenie prawa szariatu, wtedy wszyscy będziemy szczęśliwi.
0
Wow. Artykuł premium, 3 zdania :D
0
To przecież nie jest żadne rozwiązanie. Ubezpieczyciel wznowi OC i w końcu do takich geniuszy zgłosi sie windykacja czy komornik. A jak jakiś sprytniejszy wypowie OC to co UFG pogoni za brak.  Zamiast porzucić to lepiej zezłomowac.
0
To straszne muszą dojechać do pracy 14 kilometry, niema żadnego połączenia tylko zostaje własny samochód a przy moich zarobkach 1360 nie stać mnie na samochód młodszy jak 20 letni, dziś ledwo starcza mi na życie a po nowym roku to i na chleb nie będę miała. To chyba kara że pracuje i chce żyć.
0
Wszystko wina złodziei!
0
Złodzieje i bandyci w tym kraju rządzą... Z pensji za 2000zł nie da się nic zrobić a tym bardziej utrzymać samochód.
0
Brawo pis, brawo 500 plus.
0
Bandyckie PiS
0
Przepraszam tonie wina PISU tylko kąkretnego człowieka, (to zdanie nie jest w obronie pisu)
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Brawo pis, brawo 500 plus.
Jesteś idiotą z wypranym przez śmierdzące kodziarstwo mózgiem.
0
To jest wina Pisu bo wcześniej tego nie było
0
gość napisał:
Jesteś idiotą z wypranym przez śmierdzące kodziarstwo mózgiem.
A ty chyba chodzisz na marsze KOD że wiesz że tam "śmierdzi"..?. Ponadto kto skowyczał że rząd PO nic nie robi w sprawie drogich paliw...? Jedni lepsi od drugich a wy głupcy się opluwajcie. Jesli w ogóle tworzyć strony to po jednej stronie barykady są kolejne złodziejskie rządy a po drugiej my społeczeństwo ciężko na nich pracujące!!! I kiedy zrozumiecie że wybór liberałów lub konserwatystów do rządzenia przez społeczeństwo robotniczo chłopskie to jak by kury wybrały lisa zamiast koguta...!?!?1
0
zmowa ubezpieczycieli przeciwko PiS
0
kod ma swoich ludzi w ubezpieczeniach i działa Wszystko kosztem zwykłych ludzi aby powrócić do koryta
0
nie wiem czy PiS da radę bo te dzieci postkomunizmu, wnusie esbeków z po nowoczesno są wszędzie ,dziadzie i wujkowie obsadzili ich wysokimi stanowiskami
0
To straszne muszą dojechać do pracy 14 kilometry, niema żadnego połączenia tylko zostaje własny samochód a przy moich zarobkach 1360 nie stać mnie na samochód młodszy jak 20 letni, dziś  ledwo starcza mi na życie a po nowym roku to i na chleb nie będę miała. To chyba kara że pracuje i chce żyć.
weż babo naródz dzieci i wcale nie będziesz musiała pracować, wtedy głupi pracujący podatnicy dadzą ci więcej na te dzieci jak ty zarobisz, bo 500+, rodzinne, mieszkanie za darmo itp. pomoc
0
w przyszłym roku mają dawać 1000+ aby patologia rozmnażająca się miała czym jeżdzić
0
Artykuł na 4 zdania, pisany w 3 minuty. Dogłębnie opisuje i porusza temat związany z OC.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: