Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rośnie cena ubezpieczenia OC, spada wartość aut. Niektórzy porzucają swoje samochody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2016 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Drogie OC mam nadzieje trochę ostudzi tych wszystkich ludzi co mają po trzy graty w domu. Dziś każdy wygodny i ma swój dupowóz i pretensje że korki, że parkingu brak. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszuści napisał:
To jest wina Pisu  bo wcześniej tego nie było
Było to wcześniej. U mnie na parkingu stoi stary opel już lat kilka. Jak długo będzie jeszcze stał???. Ubezpieczyciele, samorządy powinny tę sprawę rozwiązać. Teraz dopiero się zacznie blokada na parkingach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilne napisał:
oszuści napisał:
To jest wina Pisu  bo wcześniej tego nie było
Było to wcześniej. U mnie na parkingu stoi stary opel już lat kilka. Jak długo będzie jeszcze stał???. Ubezpieczyciele, samorządy powinny tę sprawę rozwiązać. Teraz dopiero się zacznie blokada na parkingach.
bo gdyby wcześniej było 500+ za pieprzenie sie na pewno ten opel by nie stał, a widocznie właściciel był uczciwy, pracował za jałmużnę i nie było go stać na utrzymanie samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oc powinno kosztowac 3 tys min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie jeździć i nie płacic OC? Może ktoś wie, bo Polak potrafi. Dzieki za info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek napisał:
Jak nie jeździć i nie płacic OC? Może ktoś wie, bo Polak potrafi. Dzieki za info.
Wystarczy mieć pojazd historyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak pzu upada i kupuje od wlochow bank TO TYLKO ZMOWA CENOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybym była młodsza i conajmniej 2jaczki  bo na jedno nie dadzą, to kto wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że ten kraj staje się możliwy do życia dla bogatych i patologi, leni, obiboków bo dla zwykłych uczciwie pracujących za marne groszy koszmarem który daje dwa wyjścia albo wyjechać albo dołączyć do patologii bo o bogactwie nie ma co marzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma ubezpieczeń czasowych jak w niemczech, a jak mam cabrio i jeżdżę tylko latem, a może mam stare auto i chcę nim jeżdzić tylko czasami to mam płacić za cały rok? do chole.... zaczniecie tam myśleć , czy tylko potraficie  utrudniać życie  , a może nadal rządzą te stare komunistyczne łby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...