Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rower w mieście lepszy od auta

Utworzony przez tomek, 1 lipca 2008 r. o 15:09
cześć Rower to najlepszy sposób podróżowania po mieście, szczególnie teraz, gdysa takie korki i benzyna jest taka droga. Ja codziennie pokonuję trase 4 km w ciągu 15-20 minut spokojnej jazdy. Samochodem w godzinach szczytu jadę 30-40 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile jest wypadków z udziałem rowerzystów. Czy pomyślałeś o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo nie moge!!!..........nastepny sie znalazl co twierdzi, ze rowerzysci to przyczyna wypadkow. Najpierw zacznijmy od tego.........wsiadz na rower i sprobuj pojezdzic po miescie zgodnie z przepisami, zobaczymy jakie wtedy bedziesz mial zdanie ......szanowny gosciu. Tomasz masz w zupelnosci racje................ja jeszcze do tematu sciezek rowerowych w bialej wroce i pomecze nasz szanowny urzad miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...