Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...czy był trzeźwy? A nie skontrolujecie, czy czasem nie był przemęczony wracając z roboty bo kapitalista nigdy nie jest zadowolony z wkładu pracy człowieka utrzymującego ta pasożytniczą klasę.... Polacy zapie....ją po kilkanaście godzin co to by dać dzieciom i potomnym godne warunki do zycia a i tak klepią biedę. Moja corka po studiach już 3 lata szuka czegoś dobrego i jeszcze do utrzymania 3 dzieci na glowie ma. Nikt nie skory do pomocy a sądy jeszcze nie sciagaja ani jednego ani drugiego z ojców moich wnuków! Teraz będzie trochę lepiej bo i zasiłek i jeszcze od państwa na dzieci dostaje ale to tylko tak na najważniejsze. A gdzie wakacyjne wyjazdy urlopowe celem wypoczynku i inne? PO zniszczylo wszystko i tylko teraz trzeba czekac na cos co nie wystarczy na podstawowe i najważniejsze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba kolego tych przedsiębiorców , pracodawców za łeb wziąć i skór-wy -synów do urzędu skarbowych podje bać. Taxi jadę szmaciarz nie włącza taryfikatora, byłem 2 noce w hotelu z fajną dupą nie dostałem rachunku, musiałem się upomnieć . Jadłem kebab w Białej parchata łajza nie dała rachunku. Trzeba za łeb bo za dupę już za późno tych przedsiębiorców wziąć . Szmaciarze nie płaca podatków a ludzi wykorzystują. Ale kilku już niedługo się zgłosi do urzędu skarbowego !!!!!  Nauczą się rachunki i paragony dawać i rozliczać się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stracił panowanie nad autem? To ile jechał? 200 km/h? Czy mu opona pękła. Moglibysta coś napomknąć jak juz o tym piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...