Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy dzisiaj ktoś sprawdził te odciski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to morderstwo się przedawnia? Chory kraj, to i chore prawo. ps. Szkoda, że w artykule zabrakło opisu skradzionych przedmiotów i tej sukienki. Ja też miałem ulubioną bluzę w dzieciństwie. I była bardzo charakterystyczna. Być może ktoś miał okazję owy ubiór zobaczyć, a nawet kupić. Kiedyś ubrania były bardziej indywidualne i dłuuuuugo noszone. Aż dziw brak opisu tejże rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką trzeba być najgorszą kurwa, żeby taką rzecz zrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już piszecie o tym to mogłaby policja udostępnić - nie wiem z opisów mamy dziewczynki jak wyglądały rzeczy??? np. sukienki ....pierścionki.....itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda chodziła ze mną do klasy, nawet dziś jak o tym czytam mam łzy w oczach... Szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie sprawiedliwość, przyjdzie kara i zadość uczynienie, takie mam przeczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli sprawiedliwość i kara to już tylko boska! Oby te przeczucia się potwierdziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwójkę dzieci i gdyby takie nie daj Boże zdarzenie mnie dotknęło, mając dowód sam wymierzyłbym karę myślę że słuszną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to morderstwo się przedawnia? Chory kraj, to i chore prawo. ps. Szkoda, że w artykule zabrakło opisu skradzionych przedmiotów i tej sukienki. Ja też miałem ulubioną bluzę w dzieciństwie. I była bardzo charakterystyczna. Być może ktoś miał okazję owy ubiór zobaczyć, a nawet kupić. Kiedyś ubrania były bardziej indywidualne i dłuuuuugo noszone. Aż dziw brak opisu tejże rzeczy.
Nie przedawnia się, bzdury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa dla archiwum X. Powinni się tym zająć. Z drugiej strony - dlaczego dorosłe kobiety zostawiły chorą 12-latkę samą w domu? To jest według mnie pierwszy zły krok w tym co się stało.... Nie zostawia się samego 12 letniego dziecka w domu, które poprzedniego wieczora miało gorączkę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie sprawiedliwość, przyjdzie kara i zadość uczynienie, takie mam przeczucie.
Świat taki już jest ,że najtrudniej nam pogodzić się z brutalną prawdą. Gdy Rodzina dowiaduje się o śmiertelnej chorobie jednego z jej członków, to szuka znachorów, cudotwórców,  a znajduje tylko niespełnioną nadzieję za "odpowiednią opłatą"... Archiwum X z reguły trafia na trop przypadkiem,  gdy ma materiał porównawczy do badań DNA. Jest to niewielki odsetek. Jeśli zabójca nie popełni obecnie jakiegoś brutalnego przestępstwa to jedyna co pozostaje to nie rozdrapywać wciąż tej potwornej rany, bo szkoda zdrowia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie sprawiedliwość, przyjdzie kara i zadość uczynienie, takie mam przeczucie.
Świat taki już jest ,że najtrudniej nam pogodzić się z brutalną prawdą. Gdy Rodzina dowiaduje się o śmiertelnej chorobie jednego z jej członków, to szuka znachorów, cudotwórców,  a znajduje tylko niespełnioną nadzieję za "odpowiednią opłatą"... Archiwum X z reguły trafia na trop przypadkiem,  gdy ma materiał porównawczy do badań DNA. Jest to niewielki odsetek. Jeśli zabójca nie popełni obecnie jakiegoś brutalnego przestępstwa to jedyna co pozostaje to nie rozdrapywać wciąż tej potwornej rany, bo szkoda zdrowia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przedawnia się, bzdury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście nie ma Pan racji, sprawa oznaczona jako zbrodnia przedawnia się po 30 latach od popełnienia chyba że wymiar sprawiedliwości zdąży postawić zarzuty
Nie przedawnia się, bzdury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym porównała odciski i ślady z odciskami osób, które były w kręgu podejrzeń.Ta daleka kuzynka Elżbieta jak dla mnie podejrzana nr 1.Matce należy się prawda.Ja też bym nie odpuściła jeśli by to spotkało moje dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...