Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozpoczęła się żałoba narodowa po śmierci Tadeusza Mazowieckiego

Utworzony przez marcin, 3 listopada 2013 o 12:41
http://kulturalny.blox.pl/resource/mazowiecki_kiszczak_magdalenka_400x400.jpg     moje ulubione zdjęcie towarzysza mazowieckiego jak pije z kiszczakiem,powiem Wam że kiszczak chyba jednak zasługuje na większy szacunek bo nie krył się z tym że jest komuchem sprzedającym polskę a żyd się krył ale głupie polaczki polecą składac mu hołd,hahah dzięki takim właśnie mistrzom jak mazowiecki żyjecie dziś 25 lat po transformacji w dziadostwie na końcu nowoczesnej europy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://kulturalny.blox.pl/resource/mazowiecki_kiszczak_magdalenka_400x400.jpg     moje ulubione zdjęcie towarzysza mazowieckiego jak pije z kiszczakiem,powiem Wam że kiszczak chyba jednak zasługuje na większy szacunek bo nie krył się z tym że jest komuchem sprzedającym polskę a żyd się krył ale głupie polaczki polecą składac mu hołd,hahah dzięki takim właśnie mistrzom jak mazowiecki żyjecie dziś 25 lat po transformacji w dziadostwie na końcu nowoczesnej europy
Niestety stary żyd wydymał wszystkich !!! POLACY kolejny raz dali się nabrać i wydymać przez takie konfidenckie łajno.
0
Co oni za pierdoły piszą,pierwszym nie komunistycznym premierem w powojennej Polsce był przecież Jan Olszewski którego żydokomuna z tym pierwszym na czele  " ZAŁATWIŁA " w POdstępny sposób POdczas tzw. " NOCNEJ ZMIANY " znowu zakłamują naszą historię.
0
umarl czlowiek ktory wstydzil sie swojego nazwiska i imienia ICEK DIKMAN
0
Chlał z Kiszczakiem,Jaruzelem,TW Bolkiem,całe to konfidenckie bydło warte funta kłakow. !!!
0
nie płakałem po Geremku, nie płakałem po Mazowieckim. Szacunek dla Kuronia
0
powiem tak..nie interesuje mnie to, że był pogrzeb tego Pana... dlaczego od razu żałoba i likwidowanie rozrywkowych programów z tv?
0
Niestety Komorowski-prezydent zakpił sobie z nas!!!Zrobił pompę aby wyciszyć echa tragedii smoleńskiej.To chwyt iście propagandowyJężeli to był tak dobry premier to dlaczego go spuścili po 1,5 roku????
0
powiem tak..nie interesuje mnie to, że był pogrzeb tego Pana... dlaczego od razu żałoba i likwidowanie rozrywkowych programów z tv?
Każdy duży żyd jak odchodzi to za każdym razem będą ściemniać i ograniczać nam TV,w jakim my Qurwa kraju żyjemy ????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: