Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozpoczynamy konkurs "Aby zdrowym być - warto mleko pić"

Utworzony przez parias, 2 marca 2009 r. o 08:05
Polecam poczytanie artykułów na temat "zbawiennego" picia koktajlu z zabitych bakterii jaki sprzedawany jest w sklepach pod nazwą: mleko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parias napisał:
Polecam poczytanie artykułów na temat "zbawiennego" picia koktajlu z zabitych bakterii jaki sprzedawany jest w sklepach pod nazwą: mleko....
Zgadzam sie jak najbardziej... Juz teraz niektorzy lekarze i dietetycy niesmialo zwracaja uwage na szkody jakie wyrzadzic moze picie mleka (alergie, astma, reumatyczne zapalenie stawow, OSTEOPOROZA, otylosc, podwyzszony poziom cholesterolu itd). Ile czasu minie, zanim glosno zacznie sie mowic o tym, ze mleko wcale nie jest takie zdrowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie,na cywilizowanym zachodzie mit o zdrwotnych wlasciwosciach mleka dla wszsytkich prysl juz dawno a u nas po staremu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję by Dziennik Wschodni nie ośmieszał się promowaniem akcji "zdrowe mleko" UHT, które nie jest wcale ani zdrowe ani mlekiem w rzeczywistości, na zamieszczonym do artykułu zdjęciu mleko uht krasnystaw, takie też dostają moje dzzieci w szkole podstawowej nr 51 w lublinie, a w zasadzie moje nie dostają, bo nie wyraziłam na to zgody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mitoman napisał:
Dokladnie,na cywilizowanym zachodzie mit o zdrwotnych wlasciwosciach mleka dla wszsytkich prysl juz dawno a u nas po staremu.
a może tu nie o mleko chodzi -tylko o pasze jakimi karmi się bydło,dostarczające nam mleko??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...