Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RPP: Pacjenci mają prawo do recept z przysługującą zniżką

Utworzony przez dr, 1 lipca 2012 o 10:39
Pacjenci mają prawo do leków refundowanych Rząd chce przerzucić sprawę refundacji na lekarzy podczas gdy faktyczne rozliczenie następuje między Apteką, pacjentem i NFZ jaki tu jest interes lekarzy? Niech minister zobaczy jak jest w krajach UE. A na oszustów jest Prokuratura, Sprawdzić lekarzy korzystających ze sponsorowanych "konferencji" w kraju i za granicą, szkolących profesorów /na punkty edukacyjne/ ile za wykład od firmy ile z unijnych pieniądzy rozliczyć i wyciągnąć wnioski i tyle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
protest więc uderza nie w rządzących, a bezpośrednio w pacjentów. Tak więc w interesie NFZ czy MZ (czytaj rządzących) jest, aby ten protest trwał jak najczęściej i jak najdłużej, ponieważ każdego dnia w kasie zostaje ładna sumka, a chory obywatel (nie mylić z członem nazwy jednej z partii politycznych) i tak zapłaci. Cieszy się również i ZUS z tego, że wielu zakończy swój żywot trochę wcześniej, a konto z jego składkami się wyzeruje. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Partia Oszustów liczy na to, że znowu POszczuje na siebie lekarzy oraz lekarzy na pacjentów. Za chwilę zacznie się jazda z nauczycielami i innymi grupami społecznymi. Ten rząd wprowadził w POlsce nierząd. Łukaszenka przy nich to małe piwo. Skoro zdecydowali się zagrać takim orężem jak Smoleńsk to nie cofną się przed niczym. Ostatnie słowa Kurtyki. "Zakończył się demontaż Państwa, teraz będą znikać ludzie" POlacy mieli Igrzyska-ME teraz należy zająć ich czym innym mamy sztucznie wywoływane konflikty. Znikają ludzie, którzy mogliby stanowić iskrę przy jakimkolwiek przewrocie. Petelicki, Lepper, Wróbel, inni generałowie oraz ludzie bezpośrednio i pośrednio związani ze Smoleńskiem. Naród patrzy się i milczy, milczy jak zaklęty. Pytam jak długo?, Jak długo jeszcze?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lekarz lub przychodnia podpisując umowę z NFZ godzi się na warunki,że on leczy,prowadzi dokumentację wystawia odpowiednie recepty itp.Natomiast NFZ mu za to płaci z naszych składek.Lekarzyna nie wywiązujący się z zawartej umowy nie powinien mieć zapłacone.A jeśli kontrakt zawierał kary,także ukarany. Propozycja jest taka. Niech Naczelna Rada Lekarska lub Związek Zawodowy Lekarzy wskaże zapis,który mówi o przymusie podpisywania przez lekarzy umów z NFZ.Brać kasę z NFZ to owszem, ale wykonywać czynności wymagane i opłacone przez zleceniodawcę to już be. Panowie doktorzy proszę zerwać umowy z NFZ,przejść na usługi pełnopłatne,nierefundowane recepty i sprawa załatwiona.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: