Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rutkowski: Zaginiona Iwona Wieczorek może nie żyć

Utworzony przez żarówa, 19 sierpnia 2010 r. o 10:14
cort napisał:
Jak czytam wasze zj...ne komentarze to się wywraca. Banda chamów, anonimowych cwaniaków. Nic dziwnego że nasz wszędzie nie szanują - jak banda egoistów kpi sobie z tragedii ludzkiej. Pozamykajcie te swoje mordy...
wal się na ryj kołku, sam masz mordę i do tego niewyparzoną. Nie podoba się to nie czytaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle zamieszania z powodu
Ostatnio edytowany 20 sierpnia 2010 r. o 11:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=28itwoHdbN8 Filmik o zaginięciu Iwony Wieczorek w języku angielskim. Proszę o pomoc w rozesłaniu go po zagranicznych forach i stronach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co ... cale szczescie ze ktos zadzwonil i znalazl sie jakis konkretny swiadek .. nie patrzcie na rutkowskiego .. to ze dziewczyna zostala wciagnieta do samochodu moze byc gdzies przetrzymywana .. tak przypuszczalam ze musial ktos ja wciagnac do jakiegos auta ;/ ale teraz tez pomyślcie .. minol miesiac posuzkiwania iwony sa znane na cala polske ... moze i faktycznie dziewczyna nie zyje oby nie .. mam taka nadzieje ale nawet jak by ja przetrzymywali .. to by sie wystraszyli .... cala polska ja szuka... tak mi szkoda i rodziny i tej mlodej dziewczyny cale zycie stalo przed nia otworem ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może niech ktoś sprawdzi czy takich szpilek nikt nie sprzedaje/ sprzedał na allegro??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauci wystosowali list w sprawie Iwony Wieczorek http://www.mmtrojmiasto.pl/10289/2010/8/30/internauci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak policja chce sie na cos przydac w poszukiwaniach to niech wezma nurkow i niech w morzu szukaja, bo jak zostala utopiona w morzu to moze jest tam jeszcze o ile nie poplynela juz poza granice polski....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowala mnie sprawa tego policjanta moz eto on wlasnie kazal zlecic porwanie iwony i przetrzymuje ja w jakims domu druga to spraw atego alfonsa moz eto te zon kazal zlecic jej porwanie i teraz iwona pracuje w jakies agencji za granic anp w niemczech watpie zeby iwona sie znalazla moze sie znajdzie z apare lat bo na nasz apolicje nie ma co liczyc trzeba radzic sobie samemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
zainteresowala mnie sprawa tego policjanta moz eto on wlasnie kazal zlecic porwanie iwony i przetrzymuje ja w jakims domu druga to spraw atego alfonsa moz eto te zon kazal zlecic jej porwanie i teraz iwona pracuje w jakies agencji za granic anp w niemczech watpie zeby iwona sie znalazla moze sie znajdzie z apare lat bo na nasz apolicje nie ma co liczyc trzeba radzic sobie samemu
Policja to cienkie bolki i paly(przyklad gen.PAPALY)oni poprostu nic nie moga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...