Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryanair tnie połączenia i przynosi straty. 35 mln euro w trzecim kwartale 2013 r.

Utworzony przez alik, 3 lutego 2014 o 13:37
zwolnić tzw. PANIII WOJEWODAAA tu tkwi problem .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...być może jest prawdą co czytam ale wiem ,że  loty np.do Dablina i z powrotem zostały odwołane na m-c 05.2014r .Za to  Modlin ma loty 6 razy w tygodniu do Dablina a jeszcze nie tak dawno nie mieli nic-widzę jak ktoś maczał paluszki w tym wszystkim,to zagrywka Warszawy by wykończyć Lublin-czemu nikt o tym nie pisze ,tylko oczy nam się mydli takią wzmianką...
0
tak warszawsce zalezy na luz oni w miesiac maja tyle pax co luz w rok
0
Ryanair strzelił sobie w stopę ponieważ zadarł z miłośnikami lotniska.Kropka.Finał będzie taki,że nieograniczona ilość lini lotniczych wkroczy z dwoma kursami tygodniowo i Ryanair ogłosi bankructwo.Kropka.Osobiście żal mi że nie nazwano tego lotniska im.St.Barei.Gdyby zył miałby materiał na dwa filmy.Pozdrowienia dla miłośnikow,którzy nie płacą od przynajmniej dziesięciu lot złotowki podatku w woj.lubelskim.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: