Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryszard Kalisz się rozwodzi?

Utworzony przez Cynik, 21 września 2009 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Dziwię się, że tak długo przeżyła pod takim ciężarem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra kobieta,do czego on jej potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie nie chciała mu już pączków kupować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na oko to Kalisz językiem robić może co udowodnił w mediach, ale chyba niczym więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to ciota. Wszyscy w Warszawce o tym wiedzą. Żona to była tylko zasłona dymna dla Wieprza, szczególnie przydatna gdy Kalisz był twarzą Kwaśniewskiego, a potem walczył o mandat poselski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Dziwię się, że tak długo przeżyła pod takim ciężarem
Na zdjeciu to wyglada na fajna dziewczyne ta jego zona ,dziwie sie tylko jak Ona mogla "wyjsc za" takiego hipopotama,jak z takim zwierzem gdzies sie pokazac albo pojsc do lozka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie Wasze komentarze są OBRZYDLIWE!!! Trudno mi się pogodzić,że są wśród nas tak prymitywni osobnicy,którzy na czyimś nieszczęściu,czy osobistym problemie tak bezinteresownie i wstrętnie żerują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie to dziwi patrząc na tego nadętego bufona z zaawansowaną lustrzycą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba sie jakies zmiany w Polsce szykują, to pewnie taki tatyczny manewr aby ukryc majatek. "Po co maja zabrac wszystko jak moga tylko czesc" pomysleli i wpadli na pomysl rozwodu. Penie niedlugo w mediach pojawi sie jakas wieksza afera z u działem jego albo jego partii. Lub przeinwestował na spekulacji mieszkaniami i teraz komornik puka, i trzeba majatek ratowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba Pan Ryszard zbytnio się nie przejął, bo 2 tyg temu widziałam go już z inną blondynką na Krecie; tylko fotki nie zdążyłam zrobić. Polityk nie polityk- facet to świnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEBA49 napisał:
Wszystkie Wasze komentarze są OBRZYDLIWE!!! Trudno mi się pogodzić,że są wśród nas tak prymitywni osobnicy,którzy na czyimś nieszczęściu,czy osobistym problemie tak bezinteresownie i wstrętnie żerują
Nikt się nie pastwi nad nim,ale ten obrzyganiec gra Belmonda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kraj,taka osoba publiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...