Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryszard Kalisz się rozwodzi?

Utworzony przez Cynik, 21 września 2009 o 12:58 Powrót do artykułu
Dziwię się, że tak długo przeżyła pod takim ciężarem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mądra kobieta,do czego on jej potrzebny.
0
pewnie nie chciała mu już pączków kupować...
0
na oko to Kalisz językiem robić może co udowodnił w mediach, ale chyba niczym więcej
0
Przecież to ciota. Wszyscy w Warszawce o tym wiedzą. Żona to była tylko zasłona dymna dla Wieprza, szczególnie przydatna gdy Kalisz był twarzą Kwaśniewskiego, a potem walczył o mandat poselski.
0
Cynik napisał:
Dziwię się, że tak długo przeżyła pod takim ciężarem
Na zdjeciu to wyglada na fajna dziewczyne ta jego zona ,dziwie sie tylko jak Ona mogla "wyjsc za" takiego hipopotama,jak z takim zwierzem gdzies sie pokazac albo pojsc do lozka
0
Wszystkie Wasze komentarze są OBRZYDLIWE!!! Trudno mi się pogodzić,że są wśród nas tak prymitywni osobnicy,którzy na czyimś nieszczęściu,czy osobistym problemie tak bezinteresownie i wstrętnie żerują
0
Wcale mnie to dziwi patrząc na tego nadętego bufona z zaawansowaną lustrzycą.
0
chyba sie jakies zmiany w Polsce szykują, to pewnie taki tatyczny manewr aby ukryc majatek. "Po co maja zabrac wszystko jak moga tylko czesc" pomysleli i wpadli na pomysl rozwodu. Penie niedlugo w mediach pojawi sie jakas wieksza afera z u działem jego albo jego partii. Lub przeinwestował na spekulacji mieszkaniami i teraz komornik puka, i trzeba majatek ratowac.
0
chyba Pan Ryszard zbytnio się nie przejął, bo 2 tyg temu widziałam go już z inną blondynką na Krecie; tylko fotki nie zdążyłam zrobić. Polityk nie polityk- facet to świnia
0
TEBA49 napisał:
Wszystkie Wasze komentarze są OBRZYDLIWE!!! Trudno mi się pogodzić,że są wśród nas tak prymitywni osobnicy,którzy na czyimś nieszczęściu,czy osobistym problemie tak bezinteresownie i wstrętnie żerują
Nikt się nie pastwi nad nim,ale ten obrzyganiec gra Belmonda.
0
Jaki kraj,taka osoba publiczna.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: