Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd chce zabrać becikowe i wprowadzić podatek od bezdzietności

Utworzony przez llubellak@op.pl, 14 września 2010 r. o 13:09
tak, tak... Mamy w końcu "wolny kraj"... Jednak, aby ludziom nie poprzewracało się w główkach, rząd postanowił urozmaicić im troszkę szare życie. Teraz na rozkaz Polacy będą płodzić dzieci i rozmnażać się na potęgę, nawet gdyby potem mieli sterczeć w tasiemcowych kolejach do Ośrodków Pomocy Społecznej, albo siedzieć na ulicy z wyciągniętą do bliźniego ręką - po wsparcie... I tak jakoś młode się wychowa - trochę rodzic, trochę ulica, trochę może sąsiedzi pomogą - aż do czasu, gdy wyjedzie poza granice własnego ukochanego kraju, swej Ojczyzny, w poszukiwaniu chleba... Brawo nieudolny rząd i wszyscy tzw. politycy! Zamiast dać ludziom miejsca pracy i zapewnić godny byt, zamiast prowadzić politykę prorodzinną, nakładajcie podatki, kary, nakazy i zakazy... I zastanówcie się do czego to prowadzi?! A tak swoją drogą chciałabym się wreszcie dowiedzieć jakie wspomnienia mają posłowie Graś i Poncyljusz po eksperymencie przeżycia miesiąca za 500 zł? Wiem, że to było trochę naciągane, bo jednak nieco korzystali z ulg i przywilejów, ale może to ONI powinni się właśnie wypowiedzieć przede wszystkim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKIŚ ABSURD !!!!!!!! GEJE I LESBIJKI BĘDĄ MUSIAŁY PŁACIĆ PODATEK OD DE FACTO SWOJEGO BYTU !!!! BO MOŻLIWOŚCI ADOPCJI DZIECI TEŻ NIE MAJĄ. TO JEST POLSKA ! PAŃSTWO PARADOKSU, SYFU I BEZMÓZGOWIA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kasprzak a kto nagradza takich ludzi? Na tym polega demokracja że, każdy ma wybór, czy być bimbającym wygodnickim, czy bykiem rozpłodowym klepiącym dzieci na lewo i prawo i nikogo nie można za to ganić a tym bardziej karać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że nowym bykowym będą również objęci księża i zakonnice? Pop...lony kraj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA, WSZYSTKIE PANIUSIE CO CAŁYMI DNIAMI PAZURY PIŁUJĄ I PANOWIE CO SIĘ FURAMI NA KREDYT WOŻĄ I UDAJĄ RODZINĘ DWUOSOBOWĄ, GEJE I LEZBY NIECH PŁACĄ ŻEBY NA STAROŚĆ MIAŁ IM KTO DUPY W DOMACH STARCÓW PODCIERAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to księża, biskupi, zakonnicy i zakonnice będą mieli przechlapane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyPOdy napisał:
PO niech wymyśla tak dalej...może czas zagłosować na komuchów?...
A PO to nie komuchy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podatnik napisał:
Opodatkować łysych - bo nie dają zarobić fryzjerom! Opodatkować niewidomych - bo oszczędzają na żarówkach! Wlepić podatek abstynentom i niepalącym - bo przez nich budżet traci miliony na akcyzie! Wreszcie - opodatkować wszystkich zdrowych, bo nie dokładają do reanimacji trupa który nazywa się "publiczna służba zdrowia"! Jakie jeszcze granice absurdu muszą zostać przekroczone, żeby urzędnicy zdali sobie wreszcie sprawę, że są żałośni i nieuleczalnie tępi?
Ciszej!!! Bo gamunie usłyszą i podłapią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wara im od mojego życia osobistego. To moja sprawa czy mam dzieci czy nie mam!! Imbecyle do kwadratu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę wprowadzą podatek od powietrza , którym oddychamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA ZYDO-KOMUNA WAS WYKONCZY.JESZCZE TYLKO CHWILA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='podatnik' date='14 wrzesień 2010 - 13:31 ' timestamp='1284463864' post='346918'] Opodatkować łysych - bo nie dają zarobić fryzjerom! Opodatkować niewidomych - bo oszczędzają na żarówkach! Wlepić podatek abstynentom i niepalącym - bo przez nich budżet traci miliony na akcyzie! Wreszcie - opodatkować wszystkich zdrowych, bo nie dokładają do reanimacji trupa który nazywa się "publiczna służba zdrowia"! ...oooo jako łysy to protestuje!!! Ty wiesz chlopie ile ja musze zainwestowac w masci, olejki, kremy etc. zakupione w salonie fryzjerskim by łepetynke dobrze wypolerowac!! . Łysych w to nie mieszac!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vat podnoszą o 1 punkt procentowy a nie o jeden procent, ot taka subtelna różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście mam nadzieję, że podatek będą płacić TYLKO wyborcy PSL i PO !!!!!!!! Jako nagroda za przywiązanie i głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wystarczy promowania dzieciorobów ! I tak zamiast wziąść sie do roboty czekają na państwowa kasę. Zamiast pognać to deb***stwo do roboty to chcą jełopy karać tych,którzy kierując się zdowym rozsądkiem nie decydują sie na dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE JESTEM ZA,PROSZE O JESZCZE WYŻSZE PODATKI,UWIELBIAM JAK PODNOSZĄ PODATKI,KOLEJNE MASY LUDZI ZDECYDUJĄ SIĘ OPUŚCIĆ TEN BEZNADZIEJNY KRAJ,BO SKORO NIKT SIE NIE BUNTUJE PRZECIW TYM PODWYŻKOM, TO EWIDENTNIE NALEŻY PODNOSIĆ PODATKI DO MOMENTU AŻ ZACZNĄ SIE BUNTOWAĆ,WTEDY DOPIERO TROCHE PRZESTANĄ PO PO PO PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatek od bezdzietności nie przejdzie. Konstytucja tego zabrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy pomysł. Ciekawe tylko czy pomysłodawcy dostrzegają problemy. Rodzina która ma dziecko nie płaci podatku. A co się stanie jeśli dziecko np umrze, albo ulegnie wypadkowi po którym nigdy nie będzie zdolne do pracy ?? Czy wtedy taka rodzina zacznie płacić podatek. Podobnie z dziećmi które rodzą się kalekie. Przecież te wszystkie dzieci też nie będą pracowały na emerytury swoich rodziców. Oczywiście to co napisałem to paranoja. Tyle tylko że tak samo paranoiczny jest ten pomysł. A tak poza tym, pomijając nawet problem fałszywych zaświadczeń lekarskich, których nie będzie można zweryfikować bez wprowadzenia przymusowych badań (!!!), jak do Konstytucji i obowiązujących w Polsce przepisów prawa europejskiego ma się obowiązek ujawniania urzędnikowi skarbowemu informacji o stanie swojego zdrowia i to w dziedzinie tak intymnej jak zdolności prokreacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Wara im od mojego życia osobistego. To moja sprawa czy mam dzieci czy nie mam!! Imbecyle do kwadratu!
A tobie wara od pieniedzy moich dzieci którym potrącają/bedą potrącać na twoją emeryture. !!!! I wara od moich pieniędzy które zabiera mi ZUS żeby twoim rodzicom płacić co miesiąc emeryturke, sam im płać ze swoich!!! wara od moich!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Żeby nie wprowadzać podatku od bezdzietności, trzeba uzależnić emerytury i świadczenia socjalne od tego czy miał dzieci czy nie Bezdzietni żyją na koszt innych a ci co mają dzieci pracują na innych!!! Kto nie miał dzieci niższa emerytura i juz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...