Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd wprowadził nowy podatek paliwowy. Ekspert: "Kierowcy go nie odczują"

Utworzony przez mb, 6 stycznia 2015 r. o 11:29
a pytam-kto zapłaci te nowe obciążenie 10 gr/litr?  Producent zapłaci, ale wliczy to w cenę paliwa bo napewno dyrektor Orlenu ze swojej pensji  nie dołoży !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie taki ekspert to po prostu amator. Jeśli rząd wprowadza nowy podatek na producenta paliw, to albo producent dołozy z zysków albo-czego jestem pewien-podwyższy cenę produktu finalnego. Bo na cenę wpływa podatek,akcyza i zysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak jednak tłumaczy ekspert rynku paliw Andrzej Szczęśniak (...)" Panie Szczęśniak, jedzie mi tu czołg? :blink:   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za p........ jakie inne zaksięgowanie? Ujęli inny podatek a dali ten w zamian? Jeśli nie to ten facet jest bezczelny. Oczywiście, że kierowcy zapłacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za Qurwa złodzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy nie odczują, ponieważ, jak rozumiem, ekspert rynku paliw Andrzej Szczęśniak zapłaci ten podatek za wszystkich kierowców z własnej kieszeni. Jeżeli jednak kierowcy odczują ten podatek, to należy pozbawić eksperta rynku paliw Andrzeja Szczęśnika prawa tytułowania go (lub się) ekspertem runku paliw.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy nie odczują, ponieważ, jak rozumiem, ekspert rynku paliw Andrzej Szczęśniak zapłaci ten podatek za wszystkich kierowców z własnej kieszeni. Jeżeli jednak kierowcy odczują ten podatek, to należy pozbawić eksperta rynku paliw Andrzeja Szczęśnika prawa tytułowania go (lub się) ekspertem runku paliw.
Bierze za to komuch pieniądze żeby tak gładko kit wciskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kombinują złodzieje bo ceny paliw spadają i będą spadać a co za tym idzie będą niższe wpływy do kasy państwowej.,... więc trzeba podnieść akcyzę... Zastanawiam się tylko czego właściciele stacji i koncernów są jeszcze tak głupi i pozwalają na taką manipulację..... A kto go odczuje ??? Pan ekspert??? może ministrowie??? nie KURW.... kierowcy i podatnicy!!!!!!!!! bo przecież nasz rząd jeżdzi za nasze to my im dajemy te pieniądze na to paliwo... to my im sponsorujemy wyjazdy do MADRYTU I TAM GDZIE IM TRZEBA JECHAĆ a oni nas doją kolejnymi podatkami kolejnymi PODATKAMI OD PODATKÓW.... ZŁODZIEJSTWO!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym w Polsce złodziejem  jest państwo,dopiero potem są mafie.Szczęśniak niech nie rżnie głupa,bo zawsze wiadomo ,że kosztami zostaną obciążeni wszyscy ,a najbardziej to odczują najbiedniejsi,ale tym już suiię Komorowski ze swoją Żydówką nie martwi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kombinują złodzieje bo ceny paliw spadają i będą spadać a co za tym idzie będą niższe wpływy do kasy państwowej.,... więc trzeba podnieść akcyzę... Zastanawiam się tylko czego właściciele stacji i koncernów są jeszcze tak głupi i pozwalają na taką manipulację..... A kto go odczuje ??? Pan ekspert??? może ministrowie??? nie KURW.... kierowcy i podatnicy!!!!!!!!! bo przecież nasz rząd jeżdzi za nasze to my im dajemy te pieniądze na to paliwo... to my im sponsorujemy wyjazdy do MADRYTU I TAM GDZIE IM TRZEBA JECHAĆ a oni nas doją kolejnymi podatkami kolejnymi PODATKAMI OD PODATKÓW.... ZŁODZIEJSTWO!!!!!!!!!!!!!
Żyd tak chciał !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie odczujemy jak już na stacjach cena tak ochoczo nie spada jak to było jeszcze w grudniu i od tygodnia ta sama cena mimo że baryłka ropy idzie dalej w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory,takich mamy ekspertów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jakoś pamietam i nijak nie chce mi się dać zapomnieć, jak niejaki Balcerowicz w tv przekonywał, że wprowadzenie podatku VAT też nikomu nie zrobi krzywdy, bo to nie dotyczy normalnych zjadaczy chleba, tylko przedsiębiorstwa. I ludzie to kupili! Dali się nabrać na ogromne kłamstwo. Nasz rząd jest nienasycony - mamy najdroższe w świecie paliwo, prąd, wodę, ścieki, wywóz śmieci, ogólnie życie, a najsłabsze pensje. Czuję się okradany! Widzę, że jestem okradany! I będzie tak dopóki rządzą nami aktywiści partyjni! Sami ich wybieramy bo pozwalamy na to, żeby Polską rządziła sitwa partyjna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jakoś pamietam i nijak nie chce mi się dać zapomnieć, jak niejaki Balcerowicz w tv przekonywał, że wprowadzenie podatku VAT też nikomu nie zrobi krzywdy, bo to nie dotyczy normalnych zjadaczy chleba, tylko przedsiębiorstwa. I ludzie to kupili! Dali się nabrać na ogromne kłamstwo. Nasz rząd jest nienasycony - mamy najdroższe w świecie paliwo, prąd, wodę, ścieki, wywóz śmieci, ogólnie życie, a najsłabsze pensje. Czuję się okradany! Widzę, że jestem okradany! I będzie tak dopóki rządzą nami aktywiści partyjni! Sami ich wybieramy bo pozwalamy na to, żeby Polską rządziła sitwa partyjna!
Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz ma rację.Oczekuję na wypowiedż jakiegoś "super experta", który powie nam,że my szaracy wcale nie płacimy żadnych podatków.Więc należało by wprowadzić jakieś podatki dla tych "szaraków".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...