Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Idiotyczne poglądy jak on sam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły POjebaniec tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo "polacy", te komentarze świadczą o was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie polacy, tylko ruscy konfidenci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wałsecz jak chodzi o stróżowanie spójności systemu prawa, to odsyłam a.rzeplińskiego do lektury i zbadania z urzędu orzeczenia sądu najwyższego gdzie zapadają bardzo często wzajemnie wykluczające się rozstrzygnięcia, baaaaaaaa łącznie z wykluczającymi się nawzajem uzasadnieniami - nie wiem tylko kto powinien na ten proceder szybciej zareagować pani prezes sn czy pan minister sprawiedliwości/ prokurator generalny,czy guru trybunału konstytucyjnego - bo ten bajzel wokół sądu najwyższego to skandal !!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś musi bronić naszych praw przed samowolą pisu, którzy prawo i konstytucje mają za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędziowie TK wybrani przez pis zachorowali na dzisiejsze uroczystości są na zwolnieniu lekarskim - jacy oni malutcy jak prezesik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W CELI - -OWSZEM JEST SPOKÓJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedyś miał tylko sekretarzowanie w PZPR na UW i zwalczanie wrogich ustrojowo demonów. O, czyli nic się nie zmieniło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swobodę brania łapówek? Wypieraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rzepliński, ja Panu OFE nie zapomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędziowie TK wybrani przez pis zachorowali na dzisiejsze uroczystości są na zwolnieniu lekarskim - jacy oni malutcy jak prezesik
Coś dziwna ta nagła "choroba". Myślę, że zwolnienie to powinno zostać  skontrolowane przez odpowiednie służby, tak jak w przypadku każdego szarego obywatela...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rzepliński, ja Panu OFE nie zapomnę....jest Pan politykierem PO to farsa nie Trybunał . Koryto ucieka ..brawo PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekretarz komunistycznej partii jakim był Rzeplinski pokazuje swoje poglady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swobodę brania łapówek? Wypieraj!
Wiesz, nas starndardy jakie panują w pisiowskiej partii nie interesują, tu jest omawiany przypadek początku końca niezależnego panstwa a nie kacze patologie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta swoboda sędziów doprowadziła wielu niewinnych Polaków na wieloletnie więzienia,a także na śmierć.Nie daj Boże dać władzę prawnikom.Poszli byśmy nadzy i goli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawdą jest, że w RP są przestrzegane prawa człowieka. Kluczowe przepisy prawne nie istnieją. Mozna powiedzieć, że prawnicy są potwornymi zdrajcami mojej Ojczyzny - Polski. Gdybym obją absolutą władzę w RP, to mieliby przejebane. W jakim sensie? W takim sensie, że ustałiłbym kto odpowiada za polskie patenty i w ogóle za zdradę RP byłaby czapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie sądy to wstyd dla całej Europy i to jest takich sędziów jak ty Rzepliński winą. Mieliście się oczyścić sami i co? Tylko ugruntowaliscie swoje bolszewickie maniery i tak prawo zmanipulowali ze jesteście po za prawem jako swiete krowy. Dobrze o was prezydent niemiec Gauck powiedział, zostaliście strażnikami interesów komuny w Polsce. https://www.youtube.com/watch?v=iQKB2NIgRMg Popatrzcie i pomyślcie sami! Sędziowie w Polse a wogóle cała ich "somalia" jest do wymiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...