Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzesze lublinian przyszły modlić się za ofiary katastrofy (transmisja z Archikatedry)

Utworzony przez Rafał, 11 kwietnia 2010 r. o 19:37
Oszczędźmy słów, niech pozostanie wielkie milczenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tej pory nie moge uwierzyc w to sie stało.dzis jechalem do pracy 1200km i cały czas myslałem.jestem załamany brak mi słow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem całą mszę online na stronach Radia Lublin. Teraz widzę, że bezpośrednio po zakończeniu udostępnili zapis tego co było na żywo. Chyląc czoła przed ofiarami chylę je również przed inicjatorami i realizatorami bezpośredniej transmisji do netu. Czegoś takiego to jeszcze w internecie nie widziałem. Cześć pamięci Ofiar - podziękowania dla żyjących którzy pomyśleli o innych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ostatnimi czasy najsłynniejszy mieszkaniec lubelszczyzny przybył czy szampana pił z radości ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kazaniu Życińskiego zabrakło Hołdu Polsce czci Tragedii Narodowej, Pamięci o Prezydencie Polski. Mogę tylko się modlić w ciszy za Polskę i tych co jeszcze nie zginęli... Chwała WSZYSTKIM tym którzy odeszli... Wieczny odpoczynek racz im daj Panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P... napisał:
W kazaniu Życińskiego zabrakło Hołdu Polsce czci Tragedii Narodowej, Pamięci o Prezydencie Polski. Mogę tylko się modlić w ciszy za Polskę i tych co jeszcze nie zginęli... Chwała WSZYSTKIM tym którzy odeszli... Wieczny odpoczynek racz im daj Panie...
Tak słuchając arcybiskupa chwilami można było odnieść wrażenie, że to zginęli Nadieżda Krupska i Wlodzimierz Ilicz Lenin. Nie spisał się Jego Ekscelencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle Ludzi przyszło i nie znalazła się chociaż jedna osoba ,żeby Rzucić np: jajkiem w dom Posła, za brak szacunku,za absurdalne ataki ,za ośmieszanie i przynoszenie Hańby Lublinowi,PRECZ . Zegar odliczający czas do końca kadencji "Małego Zakompleksionego Kretyna Kaczora" zniknął ze strony Palikota ,ALE MY PAMIĘTAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELAK napisał:
Tyle Ludzi przyszło i nie znalazła się chociaż jedna osoba ,żeby Rzucić np: jajkiem w dom Posła, za brak szacunku,za absurdalne ataki ,za ośmieszanie i przynoszenie Hańby Lublinowi,PRECZ . Zegar odliczający czas do końca kadencji "Małego Zakompleksionego Kretyna Kaczora" zniknął ze strony Palikota ,ALE MY PAMIĘTAMY
to tylko dobrze świadczy o mieszkańcach Lublin, że nie chcą sięgnąć dna, na którym jest Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz Arcybiskup jest niereformowalny, On i tak pokaże to co uważa za słuszne, czyli Wyborczą, popieranie PO, przecież On nie rozumie pojęcia polskość, a szkoda bo powinien gdyż jest w takiej diecezji, która rozumie polskość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazanie arcybiskupa było na tak niskim poziomie i miało tak płytkie przesłanie, że wyszłam z tej uroczystości całkowicie załamana. Zabrakło patriotyzmu, wspomnienia prezydenta, zabrakło należnej czci, to bardzo smutne że tak się zachowuje arcybiskup. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arcybiskup, apologeta Wałęsy, przyjaciel Palikota. Z racji pełnionej funkcji spodziewać by się mogło od niego wzniesienia ponad podziały i osobiste inklinacje, jednak nie zdał tego egzaminu okazując świadectwo prowincjonalnego zacietrzewienia. Nie spodziewajmy się jednak wiele po człowieku, którego ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski wskazał jako TW Filozofa, wywodząc argumenty z pracy Cenckiewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek-ks napisał:
Nasz Arcybiskup jest niereformowalny, On i tak pokaże to co uważa za słuszne, czyli Wyborczą, popieranie PO, przecież On nie rozumie pojęcia polskość, a szkoda bo powinien gdyż jest w takiej diecezji, która rozumie polskość.
jest w takiej diecezji ale z niej nie pochodzi gdzie można znalezć całe jego przemówienie z tej wczorajszej mszy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może powinniśmy Razem jako MIESZKAŃCY LUBLINA zebrać się i podpisać wspólny list do Episkopatu i Watykanu by poprosić o wyznaczenie nowego Przywódcę Duchowego Lublina??? Przecież jako chrześcijanie mamy prawo prosić o to by ktoś nas ukierunkowywał na właściwą drogę a nie zniechęcał do Boga i Kościoła? A może tylko w ciszy o pokorze po prostu pomodlić się za niego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...