Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są jeszcze wolne miejsca na studia dzienne w Lublinie

Utworzony przez crx, 18 sierpnia 2011 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Taniej wychodzi kupno dyplomu!A jego wartość merytoryczna i możliwości które on daje, są dokładnie takie same.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY UCZELNIE ZAPEWNIAŁY PŁATNĄ PROTEKCJĘ ORAZ POPARCIE PARTII RZĄDZĄCEJ PRZY ZNALEZIENIU PRACY ADEKWATNEJ DO WYKSZTAŁCENIA (NIEKONIECZNIE DO POSIADANEJ WIEDZY) WÓWCZAS NA 1 WOLNE MIEJSCE NA UCZELNI PRZYPADAŁOBY OKOŁO 1000 CHĘTNYCH MŁODYCH POLAKÓW CHCĄCYCH ŻYĆ I PRACOWAĆ W POLSCE!!!!! TAK NIESTETY MAMY NIEUKÓW I MATOŁÓW W URZĘDACH Z MOCNYMI ZNAJOMOŚCIAMI, MŁODZI I WYKSZTAŁCENI LUDZIE CZĘSTO Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI I NAGRODAMI ZA WYSOKĄ ŚREDNIA ALE NIESTETY BEZ ZNAJOMOŚCI UCIEKAJĄ ZA GRANICĘ! OT CAŁA NASZA POLSKA! POZDROWIENIA DLA KIEROWNICZKI WYDZIAŁU KOMUNIKACJI KTÓRA ZA 2 LETNI SAMOCHÓD KUPIONY OD PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA W POLSCE KTÓRY ZAKUPIŁ GO W POLSKIM SALONIE KAZAŁA OPŁACIĆ MI PODATEK AKCYZOWY, CO PRAWDA PRACOWNIK URZĘDU CELNEGO PROPONOWAŁ MI BYM WYSŁAŁ PANIĄ NA LECZENIA DO SZPITALA W ABRAMOWICACH ALE PEWNIE PANI NIE ZGODZI SIĘ BO JEST PANIĄ KIEROWNIK KTÓRA NAJLEPIEJ W POLSCE ZNA PRZEPISY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nic dziwnego ,że są wolne miejsca... bo ukończenie takich studiów nic nie daje oprócz świstka. Wyższe uczelnie to po prostu wytwórnie bezrobotnych. Poziom jest żenująco niski, a i żadnych kompetencji taki delikwent po studiach później nie ma (są wyjątki np Prawo, Medycyna, itp) Nie wiem kto naiwny jeszcze idzie na takie studia jak np. socjologia, politologia, stosunki międzynarodowe, marketing i zarządzanie itp Przynajmniej przedsiębiorcy z głową na karku mogą przebierać i wybierać w studencikach i płacić im najniższe pensje bez ZUS To taki plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZatrudnięStudentów napisał:
No nic dziwnego ,że są wolne miejsca... bo ukończenie takich studiów nic nie daje oprócz świstka. Wyższe uczelnie to po prostu wytwórnie bezrobotnych. Poziom jest żenująco niski, a i żadnych kompetencji taki delikwent po studiach później nie ma (są wyjątki np Prawo, Medycyna, itp) Nie wiem kto naiwny jeszcze idzie na takie studia jak np. socjologia, politologia, stosunki międzynarodowe, marketing i zarządzanie itp Przynajmniej przedsiębiorcy z głową na karku mogą przebierać i wybierać w studencikach i płacić im najniższe pensje bez ZUS To taki plus
- "... i żadnych kompetencji taki delikwent po studiach później nie ma (są wyjątki np Prawo, Medycyna, itp)" - bua ha ha ha, hi hi hi, ha ha ha ! Uśmiałem się po same pachy z tych kompetentnych po prawie i po medycynie Po tych kierunkach to dopiero mamy "fachowców" - w 80 % arogancji, megalomani, ignorancji, buńczuczni, a to wszystko za sprawą ich wspaniałych rodziców lekarzy, bYznesmenów etc. Normalne średniowiecze w tym Lublinie. Tak na marginesie żebyś troszeczkę zaczął myśleć, podrzucę ci taką oto myśl: A MOŻE TAK BRAK JEST DOBREJ POLITYKI PRO GOSPODARCZEJ, BRAK JEST DOBREGO PRAWA, KTÓRE ELIMINOWAŁO BY ŁAPÓWKARSTWO, NEPOTYZM I CWANIAKÓW WYŁUDZAJĄCYCH PIENIĄDZE OD INNYCH, MOŻE TAK ZA DUŻO URZĘDÓW, A ZA MAŁO WOLNOŚCI DLA MAŁYCH JEDNOOSOBOWYCH PRZEDSIĘBIORCÓW KTÓRYCH OPŁATY, PODATKI, ZUSY ETC WYKAŃCZAJĄ. Już dzieci w przedszkolu na pytanie kim chcesz zostać mówią lekarzem albo politykiem bo pierwsi biorą łapówki i mogą sobie wszystko kupić, a drudzy kręcą lody. TO JAK MA BYĆ DOBRZE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULturalne (z)BAWIENIE: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Króluje w rankingach KUL awy pół ŚWIAT ek NAUKOWY , za nim podąża Uniwerystet MARYI SKŁDOWSKIEJ - KURII , za nimi Uniwersytet Przyrodniczy, może nawet Politechnika - temu wszystkiemu Błogosławi Departament KUL tury lubelskich Urzędów pod czujnym Okiem Ministerstwa KUL tury i sz KUL nictwa (Lublin, Al. Raclawickie 14) z Niebieskim Poziomem POŻAL SIĘ BOŻE ! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELO napisał:
- "... i żadnych kompetencji taki delikwent po studiach później nie ma (są wyjątki np Prawo, Medycyna, itp)" - bua ha ha ha, hi hi hi, ha ha ha ! Uśmiałem się po same pachy z tych kompetentnych po prawie i po medycynie Po tych kierunkach to dopiero mamy "fachowców" - w 80 % arogancji, megalomani, ignorancji, buńczuczni, a to wszystko za sprawą ich wspaniałych rodziców lekarzy, bYznesmenów etc. Normalne średniowiecze w tym Lublinie. Tak na marginesie żebyś troszeczkę zaczął myśleć, podrzucę ci taką oto myśl: A MOŻE TAK BRAK JEST DOBREJ POLITYKI PRO GOSPODARCZEJ, BRAK JEST DOBREGO PRAWA, KTÓRE ELIMINOWAŁO BY ŁAPÓWKARSTWO, NEPOTYZM I CWANIAKÓW WYŁUDZAJĄCYCH PIENIĄDZE OD INNYCH, MOŻE TAK ZA DUŻO URZĘDÓW, A ZA MAŁO WOLNOŚCI DLA MAŁYCH JEDNOOSOBOWYCH PRZEDSIĘBIORCÓW KTÓRYCH OPŁATY, PODATKI, ZUSY ETC WYKAŃCZAJĄ. Już dzieci w przedszkolu na pytanie kim chcesz zostać mówią lekarzem albo politykiem bo pierwsi biorą łapówki i mogą sobie wszystko kupić, a drudzy kręcą lody. TO JAK MA BYĆ DOBRZE !
po części się zgadzam co do przedsiębiorczości, ale wg mnie zmiany wymaga sam sysytem edukacji na pozionie szkolnictwa wyższego. Studia powinny przede wszystkim przygotowywać do pracy - a tak nie jest. Skończyły się czasy kiedy to ze świstkiem mgr-a z np. geografii można było zostać załóżmy dyrektorem muzeum. Niestety większość młodych ludzi wierzy,że nieważne co skończy ważne ,że będzie miał licencjat czy magistra i będzie miał pracę. Liczą się kompetencje, umiejętności, wiedza i doświadczenie i żaden papierek tego nie zmieni. Niestety dla wielu studentów nawet robienie kawy i wysyłka paczek to za trudne zadanie. Zarówno ja ,jak i moi znajomi pracodawcy są tego samego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZatrudnięStudentów napisał:
Niestety większość młodych ludzi wierzy,że nieważne co skończy ważne ,że będzie miał licencjat czy magistra i będzie miał pracę. Liczą się kompetencje, umiejętności, wiedza i doświadczenie i żaden papierek tego nie zmieni.
Dobre sobie. Może lepiej sprawdź np kto zarządza PKS Wschód, kto dostaje posadę zastępcy dyrektora Szpitala w Abramowicach, Prezesem Lotniska w Świdniku albo kto do niedawna dzielił i rządził w Radiu Lublin? W większości to nie są specjaliści w danej dziedzinie tylko ludzie związani z jakąś partią polityczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bd napisał:
Dobre sobie. Może lepiej sprawdź np kto zarządza PKS Wschód, kto dostaje posadę zastępcy dyrektora Szpitala w Abramowicach, Prezesem Lotniska w Świdniku albo kto do niedawna dzielił i rządził w Radiu Lublin? W większości to nie są specjaliści w danej dziedzinie tylko ludzie związani z jakąś partią polityczną.
Mówię o prywatnych przedsiębiorcach, w instytucjach publicznych nadal niestety wieje komuną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa wolne miejsca na nowym kierunku architektura i urbanistyka w WSPIA. Kolejny nabor we wrzesniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ida napisał:
Sa wolne miejsca na nowym kierunku architektura i urbanistyka w WSPIA. Kolejny nabor we wrzesniu.
wiesz o tym, że artykuł dotyczy studiów dziennych, a nie takich za $$$ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
wiesz o tym, że artykuł dotyczy studiów dziennych, a nie takich za $$$ ?
Po pierwsze - nie jesteśmy na TY! Po drugie - jeśli już to za zł. a nie $$$! Po trzecie - dlaczego o tej porze nie śpisz dzieciaku! Po czwarte - tematy o studiach to dla Ciebie daleka przyszłość. PA, śpij dobrze, za tydzień do gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cba napisał:
Po pierwsze - nie jesteśmy na TY!
Pani cba, reklama nie wyszła? hahaha, przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Pani cba, reklama nie wyszła? hahaha, przykre.
Ta "reklama" prezentuje poziom nieosiągalny dla ciebie abc, faktycznie przykre, ale nie martw się jeszcze może dorośniesz i zrozumiesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem nieosiągalny bo i nijak nie potrzebny, ty wiesz lepiej, ale co tam... po co mi płatne studia, skoro są jeszcze darmowe, po co mam dorastać skoro tak fajnie jest być dzieckiem... przynajmniej w jakiejś części masz racje, gimnazjum mam dawno za sobą. Dalej jednak nie wiem czemu i za co wyładowujesz tu na mnie swoje żale? Z nudów? ...reklamy płatnych studiów i nowego kierunku na który nie ma wystarczająco chętnych pod artykułem o rekrutacji na bezpłatne studia? Czy jak wspomniałem przez "popsucie" jednego "demaskatorskiego tematu"? Tak, czy siak - baj i miłego dnia życzę [:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
owszem nieosiągalny bo i nijak nie potrzebny, ty wiesz lepiej, ale co tam... po co mi płatne studia, skoro są jeszcze darmowe, po co mam dorastać skoro tak fajnie jest być dzieckiem... przynajmniej w jakiejś części masz racje, gimnazjum mam dawno za sobą. Dalej jednak nie wiem czemu i za co wyładowujesz tu na mnie swoje żale? Z nudów? ...reklamy płatnych studiów i nowego kierunku na który nie ma wystarczająco chętnych pod artykułem o rekrutacji na bezpłatne studia? Czy jak wspomniałem przez "popsucie" jednego "demaskatorskiego tematu"? Tak, czy siak - baj i miłego dnia życzę [:
...po co mam dorastać skoro tak fajnie jest być dzieckiem... Miałam rację - to dzieciak. na marginesie - płatne studia są OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...