Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Saab zderzył się z oplem. Wypadek na skrzyżowaniu al. Solidarności i Kompozytorów Polskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2017 r. o 05:36 Powrót do artykułu
No i czyja wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zaświeciła się jej zielona strzałka do skrętu w prawo to pojechała. Już to słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocny ten Saab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcy wypadków i kolizji chyba powinnio zdawać jeszcze raz egzamin, bo jak co drugi dzień są wypadki na pustych ulicach, dobrze oświetlonych, to ja nie wiem skąd ci ludzie mają prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają prawo jazdy, bo wcześniej uczą się zdawać egzamin i ten egzamin, wcześniej czy później, zdają. A jak już mają prawo jazdy, to jeżdzą, jak potrafią. Poza tym nie są już wtedy skoncentrowani, jak na egzaminie, na prawidłowym i bezpiecznym prowadzeniu pojazdu, bo przecież trzeba czegoś posłuchać, z kimś pogadać, lub pogmerać w telefonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczyła zielone światło przed 2-gą nitką al. Solidarności i ruszyła , gdy przed 1-szą nitką paliło się jeszcze czerwone- już było kilka takich zdarzeń w tym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...