Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Koperta pod stołem to nie łapówka

Utworzony przez qrwa, 8 stycznia 2014 r. o 08:54
Jakiej grubości kopertę trzeba wrączyć aby uzyskać taki wyrok.   W tym Kraju tylko ryby niebiorą (ma ktoś jakiś cennik usług wymiaru niesprawiedliwości )          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Układ zamknięty" trzyma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej układ kopertowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podano nazwiska sędziego? Nie ma się czego wstydzić (chyba?). Dobrze byłoby poznać, kim jest taki Salomon, tuz prawa, niedościgły interpretator zasad współżycia społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naciśnij zielony guzik i przekonaj się jak łatwo zarabiamy pieniądze. http://pieniazek.latwy.pl  Jeśli umiesz czytać, jeśli nie to szkoda Twojego czasu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie grubośc koperty decyduje, ale nazwisko dającego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier**le ! Sędziowie sięgnęli dna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia wydał taki wyrok wiedziony własnym " doświadczeniem" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie sędzia też dostaje koperty pod stołem za odpowiednio niskie wyroki. Gratulacje dla wymiaru "sprawiedliwości"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedyny kraj w Europie, gdzie Sady interpretują prawo, zamiast go stosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...