Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Mariusz Trynkiewicz po wyroku może wyjść z więzienia

Utworzony przez Stefan, 6 lutego 2014 r. o 17:41
Prawo kurwa pojebane prawo takie rzeczy tylko w Polsce . . . Paranoja to jest Skrzyżowanie kurwy z mułem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo ku*** poje***e prawo takie rzeczy tylko w Polsce . . . Paranoja to jest Skrzyżowanie ku*** z mułem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaki premier takie prawo,żywcem wyjęte z głębokiej komuny,na żywca komuchy szukają teraz paragrafu na gościa który już swoje odwalił a za TALIBÓW  w Polsce nikt nie beknie bo ciężko im paragraf znależć na komucha milera czy na kwacha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie dziki kraj,szukanie teraz na siłę haków lub paragrafów na wolnego już człowieka. Bandytyzm i rozbój w biały dzień. Tusk musi odejść,koniec i kropka. Dokąd POLSKO zmierzasz !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zastosowano wobec niego zakaz opuszczania kraju ?? problem Tuskowi i komuchom by się sam rozwiązał gdyby facio wyjechał np. na Białoruś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych co się plują, że to bezprawie - mam nadzieję, że w wiezieniu mu się zmieniły preferencje i to was wyrucha a potem zabije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych co się plują, że to bezprawie - mam nadzieję, że w wiezieniu mu się zmieniły preferencje i to was wyrucha a potem zabije.
A tobie BUCU by było miło gdybyś dwa razy siedział za to samo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapamiętajcie obywatele lubelszczyzny co przygotował wam rudy plusk. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie moze wyjsc ale ręce i h..a obciąć. !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie moze wyjsc ale ręce i h..a obciąć. !!!!!!
Jechałabyś suko wtedy na wibratorze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem obrońco tego człowieka.   Tylko więzień w niby Polsce nigdy niewie czy odbędzie karę. Skoro po 25 latach siedzenia   dalej ma siedzieć to coś nie tak . Kto tu zawinił Jak to się stalo że dowiedzieliście się teraz o jego chorobietu trzeba szukać człowieka co to poprowadzil I kąkretnie ukarać on napewno żył nadzieją że wyjdzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot!!! szykuje Ci się wspaniały kandydat na "jedynkę" do PE. Na co jeszcze czekasz goń do pierdla i zaproponuj miejsce Trynkiewiczowi. Taki medialny gość, aż zal zmarnować szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na wieczór w lęborku : http://a.martino.pl/gwalciciel <-- zgwałcił 2 dzieczyny . policja go szuka  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Trynkiewicz po odbyciu kary zasądzonej przez Sąd i zmienionej amnestią WYJDZIE na wolność-ponieważ karę odbył w całości. Nic mu nie stanie na przeszkodzie i nikt znający prawo nie podejmie decyzji o przymusowym leczeniu bo tego nie przewidywał wyrok  Sądu Penitencjarnego wprowadzając wobec niego amnestię z czterokrotnej  kary śmierci do jednokrotnej kary 25 lat więzienia. Nie wiem dlaczego nasi pseudoprawnicy twierdzą że można przymusowo leczyć tego zwyrodnialca skoro on nie wyrazi na to zgody ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z prasy- Wczoraj sąd w Rzeszowie rozpatrywał wniosek dyrektora więzienia, w którym przebywa pedofil. Chciał on, żeby po zakończeniu kary Mariusz Trynkiewicz był objęty obserwacją w zamkniętym ośrodku. Sąd się jednak na to nie zgodził.  A nie mówiłem?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Trynkiewicz po odbyciu kary zasądzonej przez Sąd i zmienionej amnestią WYJDZIE na wolność-ponieważ karę odbył w całości. Nic mu nie stanie na przeszkodzie i nikt znający prawo nie podejmie decyzji o przymusowym leczeniu bo tego nie przewidywał wyrok  Sądu Penitencjarnego wprowadzając wobec niego amnestię z czterokrotnej  kary śmierci do jednokrotnej kary 25 lat więzienia. Nie wiem dlaczego nasi pseudoprawnicy twierdzą że można przymusowo leczyć tego zwyrodnialca skoro on nie wyrazi na to zgody ? 
Komuniści jak go zamykali to był zdrowy bo inaczej nie dostał by takiego wyroku a wylądował by w psychiatryku a teraz jak komuniści robią z niego psychola to znaczy że stracił zdrowie [ zwariował ] w kryminale przez te 25 lat i należy mu się wielomilionowe odszkodowanie które bardzo łatwo wygra Strasburgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...