Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Mariusz Trynkiewicz po wyroku może wyjść z więzienia

Utworzony przez Stefan, 6 lutego 2014 o 17:41
Prawo kurwa pojebane prawo takie rzeczy tylko w Polsce . . . Paranoja to jest Skrzyżowanie kurwy z mułem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawo ku*** poje***e prawo takie rzeczy tylko w Polsce . . . Paranoja to jest Skrzyżowanie ku*** z mułem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaki premier takie prawo,żywcem wyjęte z głębokiej komuny,na żywca komuchy szukają teraz paragrafu na gościa który już swoje odwalił a za TALIBÓW  w Polsce nikt nie beknie bo ciężko im paragraf znależć na komucha milera czy na kwacha.
0
Strasznie dziki kraj,szukanie teraz na siłę haków lub paragrafów na wolnego już człowieka. Bandytyzm i rozbój w biały dzień. Tusk musi odejść,koniec i kropka. Dokąd POLSKO zmierzasz !!
0
Dlaczego zastosowano wobec niego zakaz opuszczania kraju ?? problem Tuskowi i komuchom by się sam rozwiązał gdyby facio wyjechał np. na Białoruś !!!
0
Do tych co się plują, że to bezprawie - mam nadzieję, że w wiezieniu mu się zmieniły preferencje i to was wyrucha a potem zabije.
0
Do tych co się plują, że to bezprawie - mam nadzieję, że w wiezieniu mu się zmieniły preferencje i to was wyrucha a potem zabije.
A tobie BUCU by było miło gdybyś dwa razy siedział za to samo ?
0
zapamiętajcie obywatele lubelszczyzny co przygotował wam rudy plusk. 
0
Dla mnie moze wyjsc ale ręce i h..a obciąć. !!!!!!
0
Dla mnie moze wyjsc ale ręce i h..a obciąć. !!!!!!
Jechałabyś suko wtedy na wibratorze ?
0
Nie jestem obrońco tego człowieka.   Tylko więzień w niby Polsce nigdy niewie czy odbędzie karę. Skoro po 25 latach siedzenia   dalej ma siedzieć to coś nie tak . Kto tu zawinił Jak to się stalo że dowiedzieliście się teraz o jego chorobietu trzeba szukać człowieka co to poprowadzil I kąkretnie ukarać on napewno żył nadzieją że wyjdzie .
0
Palikot!!! szykuje Ci się wspaniały kandydat na "jedynkę" do PE. Na co jeszcze czekasz goń do pierdla i zaproponuj miejsce Trynkiewiczowi. Taki medialny gość, aż zal zmarnować szansę.
0
Wczoraj na wieczór w lęborku : http://a.martino.pl/gwalciciel <-- zgwałcił 2 dzieczyny . policja go szuka  
0
Pan Trynkiewicz po odbyciu kary zasądzonej przez Sąd i zmienionej amnestią WYJDZIE na wolność-ponieważ karę odbył w całości. Nic mu nie stanie na przeszkodzie i nikt znający prawo nie podejmie decyzji o przymusowym leczeniu bo tego nie przewidywał wyrok  Sądu Penitencjarnego wprowadzając wobec niego amnestię z czterokrotnej  kary śmierci do jednokrotnej kary 25 lat więzienia. Nie wiem dlaczego nasi pseudoprawnicy twierdzą że można przymusowo leczyć tego zwyrodnialca skoro on nie wyrazi na to zgody ? 
0
cytat z prasy- Wczoraj sąd w Rzeszowie rozpatrywał wniosek dyrektora więzienia, w którym przebywa pedofil. Chciał on, żeby po zakończeniu kary Mariusz Trynkiewicz był objęty obserwacją w zamkniętym ośrodku. Sąd się jednak na to nie zgodził.  A nie mówiłem?  
0
Pan Trynkiewicz po odbyciu kary zasądzonej przez Sąd i zmienionej amnestią WYJDZIE na wolność-ponieważ karę odbył w całości. Nic mu nie stanie na przeszkodzie i nikt znający prawo nie podejmie decyzji o przymusowym leczeniu bo tego nie przewidywał wyrok  Sądu Penitencjarnego wprowadzając wobec niego amnestię z czterokrotnej  kary śmierci do jednokrotnej kary 25 lat więzienia. Nie wiem dlaczego nasi pseudoprawnicy twierdzą że można przymusowo leczyć tego zwyrodnialca skoro on nie wyrazi na to zgody ? 
Komuniści jak go zamykali to był zdrowy bo inaczej nie dostał by takiego wyroku a wylądował by w psychiatryku a teraz jak komuniści robią z niego psychola to znaczy że stracił zdrowie [ zwariował ] w kryminale przez te 25 lat i należy mu się wielomilionowe odszkodowanie które bardzo łatwo wygra Strasburgu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: