Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Salmonella w czekoladzie z Rossmanna. Firma wycofuje produkt ze sklepów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2017 r. o 11:58 Powrót do artykułu
najlepsza czekolada, jaką jadłam to Mary &Juana z ziarnami nasion konopi ...Nie, nie przesadzam. Jest taka, na jaką miałam ochotę i jaką chciałam. Pyszna !! Zawartość masy kakaowej w czekoladzie – minimum 70%. więc polecam poszukać ją na konopiafarmacja pl lub jest sklep w Poznaniu na Ratajczaka 33 : )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
najlepsza czekolada, jaką jadłam to Mary &Juana  z ziarnami nasion konopi ...Nie, nie przesadzam. Jest taka, na jaką miałam ochotę i jaką chciałam. Pyszna !!  Zawartość masy kakaowej w czekoladzie – minimum 70%. więc polecam poszukać ją  na konopiafarmacja pl lub jest sklep w Poznaniu na Ratajczaka 33  : )
 Nie wiem ile Ci płacą od komentarza, ale dostajesz zdecydowanie za dużo, bo tak wali od niego reklamą, że NIGDY W ŻYCIU NIE KUPIE NIC W TYM SKLEPIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To białe g..... nie powinno się ustawowo nazywać czekoladą. Czekolada to wyrób z kakao, a to białe g...... nie ma kakao ani grama. To cukier i tłuszcz, czyli najgorsze połączenie jakie tylko można sobie wyobrazić. Zdrowia życzę :) he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jadłam tą czekolade mleczną i ciemną jedna i druga jest pyszna :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...