Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wypadł z drogi i dachował. Kierowca i pasażerowie pijani

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 maja 2017 o 15:49 Powrót do artykułu
dajcie klapsa i wypośćcie do domu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że tamtędy nie przejeżdżałem. Mam nadzieję , ze ktoś inny przy okazji dobije pijane chamstwo. Najlepiej podpalić i spier lić. Mniej kłopotu i więcej bezpieczeństwa dla innych . Chamów i tak jest za dużo !
0
Piąta nad ranem? Typowe zabawy wsiowej młodzieży. Miał szczęście, że nie było ofiar, ale za stwarzanie zagrożeń w ruchu drogowym kara powinna być wyższa niż odebranie prawa jazdy.
0
Szanowni Państwo - 20 lat i ałdi, tak ałdi... jak to czytam to mnie trzęsie z nerwów. Takich bandziorów 20-letnich w ałdi powinno się od razu wysyłać na przymusowe roboty np. do kopania łopatą Mierzei Wiślanej albo tunelu w Świnoujściu. Zabrać bandycie prawo jazdy na 15 lat, może dorośnie wówczas. A ci, którzy z tym bandziorem wsiadali to niech się cieszą, że nie mają połamanych kręgosłupów - znowu wsiądziecie z tym bandziorem do ałdi? Jesteście ewentualnie potencjalnymi dawcami organów, tylko na trzeźwo. Apeluję o odrobinę rozsądku!!!
1
Jechali krowy wyprowadzić na pastwisko. Tak myślę bo ałdi idealnie się do tego nadaje. Tak samo jak wieśwagen das auto i bemfu.
0
"Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń." szkoda,że się sami nie wyeliminowali... a tak mogą w przyszłości innym zrobić krzywdę. W ich poprawę nie wierzę.
0
Stan trzezwosci pasażerow nie ma nic do rzeczy. Jakby było inaczej to taksówkarze nie wozili by podpitych pasażerów.
0
Trochę jednak ma, bo gdyby byli trzeźwi, to może by nie wsiedli do samochodu z nawalonym kierowcą, lub któryś z nich usiadłby za kierownicą. A taksówkarze poszliby z torbami gdyby nie wozili podpitych pasażerów
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: