Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid kontra palacze. Inspektorzy sprawdzą kluby i bary

Utworzony przez Pogromca Głupoty, 19 stycznia 2011 r. o 08:42
Proponuje jeszcze podać listę miejsc, które Sanepid odwiedzi i asekuracyjnie zadzwonić dzień wcześniej do właścicieli informując ich o tym, że jutro przyjdzie Sanepid do ich lokali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekujemy nieoczekiwanej kontroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm a ja mam pytanie jak sąsiad pali na balkonie i cały smród wlatuje do mnie do mieszkania to co mam zrobić? z góry dziękuje za wspaniałe rady w stylu zamknij okna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W praktyce nic nie możesz zrobić. Teoretycznie możesz wezwać policję, postraszyć go nawet sądem o zaprzestanie imisji czyli w tym wypadku "jego dymu" w Twoim mieszkaniu czy o bezpośrednie narażanie Twojego zdrowia. Ale w praktyce to nic nie da więc pozostaje tylko dogadać się z sąsiadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zajrzą do szewca. Kilka sal, we wszystkich siedzą śmierdziuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...