Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąsiadka odcięła nam drogę do domu!

Utworzony przez brut, 31 grudnia 2008 r. o 07:06 Powrót do artykułu
niech jacek sobczak lotnisko im wybuduje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To smutne, że są tacy "sąsiedzi". Życie jest zbyt krótkie, żeby być dla ludzi tak wrednym. Jaką satysfakcję macie z tego, że dzieci chodzą polami? Kiedyś one będą dorosłe i już zawsze będą pamiętały sąsiadów z dzieciństwa. Może kiedyś i one wyświadcza wam "przysługę" .Pozdrawiam i życzę rozsądku w Nowym Roku, bo nawet jeśli działka jest wasza to wam jej nie ubędzie jak ktoś po niej przejdzie, czy przejedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiedzi kiedy mają akt właśności swojej działki mogą zrobić to co zrobili. Ja znam osobiście tą sprawe i wiem jak to dokładnie wygląda. I nie do końca jest tak jak pisze w powyzszym artykule... Ja zrobiłbym dokładnie to samo. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że masz pole bo tak to lotnisko by sie bez kitu przydało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mają którędy chodzić to w czym problem, ludzie maja gorsze problemy, nie maja na chleb a oni się o drogę martwią. Dobrze że jest ta droga za stodołą, bo inaczej bez jaj lotnisko by się przydało LoL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan partyka jest na prawie ma akt własności na kturym jest ujęta ta droga jak wygra to jeszcze dostanie spore odszkodowanie za utrudnieniaprzez sąsiadów w prowadzeniu aktywności społecznej i za wszelkie koszty z tym związane będzie ładna kwota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chamstwo ,jak mozna zamknac komus droge do swojej posesji,wiadomo ze droga dojazdowa musi byc.Czy ten kawalek drogi jest az tak wazny czy moze wazniejsze sa stosunki miedzy ludzkie.Byc moze sa jeszcze tacy ludzie jak p.Konieczna ale zastanowmy sie czasami co robimy ,aby nie wyrzacic komus krzywdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...