Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sawicki nazwał rolników frajerami. Kopacz: nie ma ludzi, którzy nie popełniają błędów

Utworzony przez Jerzy, 19 października 2014 o 22:41
Kopacz co z Smolenskiem?? gdzie wrak??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma co komentować. Pogonic w wyborach i wszystko. Wybaczyc można jak się niechcący bąka puści a nie kilkukrotne nazywanie frajerami i głupszymi od niemieckich rolników. Po prostu słoma z butów.
0
a kogo na wsi obchodzi ten PE-EZ-EL?
0
Co jedno zero O zrobi drugiemu zeru O.Powstanie dwa  OO
0
Sawicki ma racje! sadownicy wcale nie musza się spieszyć z przemysłem! Teraz wywożą co się da, a potem będą narzekać, że niskie ceny! Rozumię, że trzeba zebrać jabłko konsumpcyjne, ale po co śpeiszyć się z przemysłem po 11 gr? Mniejsza podaż wyższa cena! Powtarza się to co roku. Jak zaczynają zbierać jabłka z pod drzew (październik) cena galopuje w dół! A na początku listopada gwałtownie rośnie. Ale co frajerzy z wypiekami na twarzy wożą masowo po 11 gr. Ale to ich sprawa!
0
PEJSATE wykonczyli samoobrone a teraz biora sie za psl chodzxi o to aby ludzie ze wsi nie mieli swoich ludzi w rzadzie i sejmie a wy gamonie dalei ich sluchajcie
0
Cham, i prostak jak całe PSL ostwo co w gabinetach jest poobsadzane. Wasza era dobiega końcai pujdziecie się paść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale prymitywy nami rzondzo. Prezydęt nie umie pisać, premier nie umie się zachowac, a gumofilc atakuje swój elektorat.
0
Od opublikowania taśm prawdy mamy już pewność jaki jest rzeczywisty stosunek rządzących do obywateli. No ale jeśli Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie to i szacunek do społeczeństwa jest teoretyczny. Świetnie oddaje go nowy utwór zespołu MAFIA To wolny kraj.    
0
jestem ciekaw czy frajerowi Sawickiemu uda się sztuka położenia partii rządzącej od 24lat ? A jabłka nie mogą czekać-idzie zima.Nikt ,powtarzam nikt nie dostał rekompensat i nikt nie wie ile dostanie.A praktyka-jeśli sadownik ma na drzewach 30 ton,a komisja zaliczy mu 20t,to 10-15ton wywozi a reszte utylizuje-logiczne ? I kto jest frajerem ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: